Ernst Ludwig Kirchner külastuste statistika

1880 – 1938

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ernst Ludwig Kirchner lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Ernst Ludwig Kirchner: statistika lühidalt

Viis naist tänaval on kunstniku Ernst Ludwig Kirchner kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 4400 külastust, mis moodustab 4% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Naised tänaval ja Street, Berlin. Kokrekordne vaatamiste arv: 120200 (5400 kunstniku lehel, 114800 teoseid). Tõus 99% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (81300 külastust). Keeled: portugali (28%), itaalia (13%) ja hollandi (13%). Seadmete jaotus: arvutid (84%), telefonid (13%) ja seadmed (2%). Märkusel olev eelistus: Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), mis moodustab 41% külastustest kataloogi 24% kohta.

Ernst Ludwig Kirchner enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Ernst Ludwig Kirchner kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Viis naist tänaval 1 Viis naist tänaval, 1914 4400 külastust · 3,6%
  2. Naised tänaval 2 Naised tänaval 3700 külastust · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2600 külastust · 2,1%
  4. Tuuega Pariisi Kohutamine 4 Tuuega Pariisi Kohutamine 2300 külastust · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2200 külastust · 1,8%
  6. Portree Hans Frisch 6 Portree Hans Frisch, 1917 2100 külastust · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1900 külastust · 1,5%
  8. Berlin Straßenszene 8 Berlin Straßenszene, 1914 1800 külastust · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1500 külastust · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1500 külastust · 1,2%

Kuidas on Ernst Ludwig Kirchner rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263003900
Jul 2026140079900
Aug 2026140010200
Sept 2026230020800

Kui palju on Ernst Ludwig Kirchner teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Ernst Ludwig Kirchner kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Tuuega Pariisi Kohutamine0000000001000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Punane torn Halle0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Rhätische Bahn, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Kas Ernst Ludwig Kirchner külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid10150084,4%
telefonid1570013,1%
seadmed30002,5%

Kuidas on Ernst Ludwig Kirchner lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
portugali110028,2%
itaalia50012,8%
hollandi50012,8%
saksa3007,7%
hispaania3007,7%
inglise2005,1%
poola2005,1%
vene2005,1%
Chinese2005,1%
araabia1002,6%

Mis on Ernst Ludwig Kirchner daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept1900
reede 25 Sept1000
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept1200
esmasp. 28 Sept1400
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept2300
neljap. 1 Okt1400
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt900
pühap. 4 Okt2900
esmasp. 5 Okt1000
teisip. 6 Okt2000
kolmap. 7 Okt3000
neljap. 8 Okt2000
reede 9 Okt1400
laup. 10 Okt2100
pühap. 11 Okt1800
esmasp. 12 Okt2200
teisip. 13 Okt2900
kolmap. 14 Okt2700
neljap. 15 Okt (ennust)2500
reede 16 Okt (ennust)1700
laup. 17 Okt (ennust)1700
pühap. 18 Okt (ennust)2800
esmasp. 19 Okt (ennust)2200
teisip. 20 Okt (ennust)2800
kolmap. 21 Okt (ennust)3800
neljap. 22 Okt (ennust)2800
reede 23 Okt (ennust)1900
laup. 24 Okt (ennust)1900
pühap. 25 Okt (ennust)3200
esmasp. 26 Okt (ennust)2500
teisip. 27 Okt (ennust)3100
kolmap. 28 Okt (ennust)4300
neljap. 29 Okt (ennust)3100
reede 30 Okt (ennust)2000
laup. 31 Okt (ennust)2100
pühap. 1 Nov (ennust)3400
esmasp. 2 Nov (ennust)2700
teisip. 3 Nov (ennust)3400
kolmap. 4 Nov (ennust)4700

Ernst Ludwig Kirchner: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Ernst Ludwig Kirchner kõige vaadeldum teos?

Viis naist tänaval: 4400 külastust, 4% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Ernst Ludwig Kirchner lugeaskond?

120200 külastust ka twelve kuus (5400 kunstniku lehel, 114800 teose)

Kas Ernst Ludwig Kirchner kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (84%), telefonid (13%) ja seadmed (2%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 84%.

Millistes keeles Ernst Ludwig Kirchner kohta uuritakse?

portugali (28%), itaalia (13%) ja hollandi (13%); kõige populaarsem keel on portugali osalusel 28%.

Kas lugejad eelistavad Ernst Ludwig Kirchner teosete mingit kategooriat?

Jah, Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 41% külastustest kogu kataloogi 24% kohta.