Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frank Duveneck lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Frank Duveneck: mida konsultatsioonid näitavad
Kõige rohkem on vaadatud teost Frank Duveneck A Venetian Shrine, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 400 korda, moodustades 6% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Portrait of Frances Schillinger Hinkle ja Siesta, Number Two. Kunstniku lehe avati 700 korda ja teoste lehede 6200 korda, kokku 6900 korda. Ajalisel perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 vähenes huviliste arv 50%. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 6000. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (99%) ja telefonid (1%) abil. Lugejad valivad Rahustav (Kontrast) 25% külastustest, mis moodustab 14% kataloogist.
Frank Duveneck: enim vaadeldud 10 teost
Iga kirje juures on toodud Frank Duveneck teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.
-
1
A Venetian Shrine, 1885
400 külastust · 6,2%
-
2
Portrait of Frances Schillinger Hinkle, 1875
300 külastust · 4,6%
-
3
Siesta, Number Two, 1887
300 külastust · 4,6%
-
4
A Child of the People
300 külastust · 4,6%
-
5
Lady with Fan, 1873
300 külastust · 4,6%
-
6
Riva Schiavoni No. 2
300 külastust · 4,6%
-
7
San Pietro in Castello, Venice 1
300 külastust · 4,6%
-
8
Florentine Flower Girl, 1886
200 külastust · 3,1%
-
9
Girl Reading, 1876
200 külastust · 3,1%
-
10
Portrait of Emil Carlson, 1884
200 külastust · 3,1%
Millal on Frank Duveneck andmete lehte vaadatud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 500 | 5500 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
Millal külastatakse Frank Duveneck teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad valivad Frank Duveneck teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 38,0% | 35,4% |
| Pehme varjund | 24,0% | 24,6% |
| Kerge luminants | 14,0% | 10,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 18,0% | 24,6% |
| Valgusrikas | 6,0% | 4,6% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 36,0% | 40,0% |
| Kerge värvitoon | 28,0% | 32,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 18,0% | 16,9% |
| Selge värvitoimivus | 18,0% | 10,8% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 48,9% | 53,6% |
| Neutraalsed toonid | 31,1% | 35,7% |
| Tume | 20,0% | 10,7% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 34,0% | 41,5% |
| Tasakaalustatud | 44,0% | 47,7% |
| Eerem ja ergas | 22,0% | 10,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,0% | 24,6% |
| Õrna | 26,0% | 21,5% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 1,5% |
| Erilugus | 24,0% | 21,5% |
| Kõrge kontrast | 24,0% | 30,8% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,0% | 9,2% |
| Õrnalt segatud palett | 14,0% | 13,9% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 7,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 44,0% | 41,5% |
| Ühtne palett | 22,0% | 27,7% |
Millised on Frank Duveneck kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Caucasian Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leslie Pease Barnum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb Effigy of Elizabeth Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Emil Carlson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elizabeth Boott Duveneck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Major Dillard H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on Frank Duveneck vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Tabelis esitatud näitajaid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6800 | 98,6% |
| telefonid | 100 | 1,4% |
Milles keelesid Frank Duveneck on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| itaalia | 500 | 55,6% |
| saksa | 400 | 44,4% |
Kui palju on päevas Frank Duveneck konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 300 |
| reede 9 Okt | 700 |
| laup. 10 Okt | 600 |
| pühap. 11 Okt | 100 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 200 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 400 |
| reede 16 Okt (ennust) | 1100 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 800 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 300 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 500 |
| reede 23 Okt (ennust) | 1400 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 1000 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 300 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 600 |
| reede 30 Okt (ennust) | 1600 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 1200 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 200 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 400 |
Frank Duveneck lugeaskond
Millist teost Frank Duveneck on vaadatud kõige enam?
- Esmalt A Venetian Shrine 400 külastusega ja 6% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Frank Duveneck lugejaskond WikiOO.org platvormil?
- 6900 külastust ka twelve kuus: 700 kunstniku profiili ja 6200 teostega.
Milleid seadmeid Frank Duveneck lugejad kasutavad?
- Kasutatakse arvutid (99%) ja telefonid (1%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 99% külastustest.
Millised Frank Duveneck teosed vastavad lugejate valimikule?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Rahustav (Kontrast), saavad 25% külastustest, mis moodustab 14% kataloogist.