Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frank Mason lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Frank Mason: mida konsultatsioonid näitavad
Kõige rohkem on vaadatud teost Frank Mason The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 200 korda, moodustades 17% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Off Dover, Barque 'Invermay' ja Chess game. Kunstniku lehe avati 1600 korda ja teoste lehede 800 korda, kokku 2400 korda. Perioodi Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel kasvas konsultatsioonide arv 50% võrra. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 1800. Lugejad valivad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) 50% külastustest, mis moodustab 23% kataloogist.
Frank Mason: enim vaadeldud 8 teost
Iga kirje juures on toodud Frank Mason teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 külastust · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 külastust · 16,7%
-
3
Chess game
200 külastust · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 külastust · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 külastust · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 külastust · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 külastust · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 külastust · 8,3%
Millal on Frank Mason andmete lehte vaadatud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 300 | 0 |
Millal külastatakse Frank Mason teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad valivad Frank Mason teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 22,7% | 50,0% |
| Pehme varjund | 11,4% | 8,3% |
| Kerge luminants | 25,0% | 8,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 31,8% | 16,7% |
| Valgusrikas | 9,1% | 16,7% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,9% | 58,3% |
| Kerge värvitoon | 36,4% | 16,7% |
| Tasakaalustatud pehme | 13,6% | 16,7% |
| Selge värvitoimivus | 9,1% | 8,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 68,8% | 50,0% |
| Maapõhine | 21,9% | 37,5% |
| Tume | 3,1% | 12,5% |
| Monokroomne | 3,1% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 3,1% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 43,2% | 33,3% |
| Tasakaalustatud | 47,7% | 58,3% |
| Eerem ja ergas | 9,1% | 8,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 15,9% | 25,0% |
| Õrna | 15,9% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 13,6% | 33,3% |
| Erilugus | 22,7% | 25,0% |
| Kõrge kontrast | 31,8% | 16,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 40,9% | 58,3% |
| Õrnalt segatud palett | 15,9% | 8,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,4% | 8,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 15,9% | 0,0% |
| Ühtne palett | 6,8% | 25,0% |
Millised on Frank Mason kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid Frank Mason on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 300 | 75,0% |
| vene | 100 | 25,0% |
Kui palju on päevas Frank Mason konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 200 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Frank Mason lugeaskond
Millist teost Frank Mason on vaadatud kõige enam?
- Esmalt The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa 200 külastusega ja 17% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 8 teost.
Kui suur on Frank Mason lugejaskond WikiOO.org platvormil?
- 2400 külastust ka twelve kuus: 1600 kunstniku profiili ja 800 teostega.
Millised Frank Mason teosed vastavad lugejate valimikule?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), saavad 50% külastustest, mis moodustab 23% kataloogist.