Frans Hals külastuste statistika

1580 – 1666

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frans Hals lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Frans Hals: statistika lühidalt

Naerav Kavalier on kunstniku Frans Hals kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 900 külastust, mis moodustab 4% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: The Meagre Company (detail) ja Joonis Pojast Klaasi ja Luuliiga Üles. Kokrekordne vaatamiste arv: 27000 (4800 kunstniku lehel, 22200 teoseid). Tõus 120% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (20400 külastust). Keeled: Chinese (21%), hispaania (18%) ja korea (15%). Seadmete jaotus: arvutid (88%), telefonid (11%) ja seadmed (1%). Märkusel olev eelistus: Reflektiivne (Emotsionaalne toon), mis moodustab 41% külastustest kataloogi 24% kohta.

Frans Hals enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Frans Hals kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Naerav Kavalier 1 Naerav Kavalier, 1624 900 külastust · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 külastust · 3,7%
  3. Joonis Pojast Klaasi ja Luuliiga Üles 3 Joonis Pojast Klaasi ja Luuliiga Üles 700 külastust · 2,9%
  4. Ohvitserid ja palveljad St Hadrian linnakaardi valvuritele 4 Ohvitserid ja palveljad St Hadrian linnakaardi valvuritele, 1633 600 külastust · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 külastust · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 külastust · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 külastust · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 külastust · 1,6%
  9. Mehe portree mütsi ja pea riba juures 9 Mehe portree mütsi ja pea riba juures, 1660 400 külastust · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 külastust · 1,6%

Kuidas on Frans Hals rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20264001400
Jul 2026220018200
Aug 20265001000
Sept 202617001600

Kui palju on Frans Hals teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Frans Hals kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naerav Kavalier0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Kas Frans Hals külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2370087,8%
telefonid310011,5%
seadmed2000,7%

Kuidas on Frans Hals lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
Chinese70020,6%
hispaania60017,6%
korea50014,7%
itaalia3008,8%
inglise2005,9%
prantsuse2005,9%
leedu2005,9%
hollandi2005,9%
tšehhi1002,9%
horvaatia1002,9%

Mis on Frans Hals daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
reede 25 Sept300
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept200
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt1400
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)400
pühap. 18 Okt (ennust)500
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)600
kolmap. 21 Okt (ennust)300
neljap. 22 Okt (ennust)800
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)600
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)600
kolmap. 28 Okt (ennust)300
neljap. 29 Okt (ennust)800
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)600
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)600
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)800

Frans Hals: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Frans Hals kõige vaadeldum teos?

Naerav Kavalier: 900 külastust, 4% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Frans Hals lugeaskond?

27000 külastust ka twelve kuus (4800 kunstniku lehel, 22200 teose)

Kas Frans Hals kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (88%), telefonid (11%) ja seadmed (1%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 88%.

Millistes keeles Frans Hals kohta uuritakse?

Chinese (21%), hispaania (18%) ja korea (15%); kõige populaarsem keel on Chinese osalusel 21%.

Kas lugejad eelistavad Frans Hals teosete mingit kategooriat?

Jah, Reflektiivne (Emotsionaalne toon): 41% külastustest kogu kataloogi 24% kohta.