František Kupka külastuste statistika

1871 – 1957

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi František Kupka lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

František Kupka: statistika lühidalt

Woman Picking Flowers on kunstniku František Kupka kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 1500 külastust, mis moodustab 7% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: The Black Idol (Resistance) ja Water. The Bather.. Kokrekordne vaatamiste arv: 23400 (4500 kunstniku lehel, 18900 teoseid). Langus 10% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (19500 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (1%). Märkusel olev eelistus: Rahustav (Emotsionaalne toon), mis moodustab 26% külastustest kataloogi 0% kohta.

František Kupka enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on František Kupka kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1500 külastust · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1400 külastust · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 külastust · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 külastust · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 külastust · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 külastust · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 külastust · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 külastust · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 külastust · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 külastust · 1,8%

Kuidas on František Kupka rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026230017200
Aug 20269001100
Sept 20261300500

Kui palju on František Kupka teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas František Kupka kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Kas František Kupka külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid1850079,1%
telefonid470020,1%
seadmed2000,9%

Kuidas on František Kupka lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
korea40026,7%
tšehhi30020,0%
saksa20013,3%
inglise20013,3%
itaalia1006,7%
slovaki1006,7%
ukrania1006,7%
Chinese1006,7%

Mis on František Kupka daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept300
reede 25 Sept200
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept200
teisip. 29 Sept500
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt200
laup. 3 Okt400
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt800
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt700
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt (ennust)100
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)300
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)500
teisip. 20 Okt (ennust)300
kolmap. 21 Okt (ennust)400
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)600
teisip. 27 Okt (ennust)300
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)600
teisip. 3 Nov (ennust)300
kolmap. 4 Nov (ennust)500

František Kupka: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku František Kupka kõige vaadeldum teos?

Woman Picking Flowers: 1500 külastust, 7% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on František Kupka lugeaskond?

23400 külastust ka twelve kuus (4500 kunstniku lehel, 18900 teose)

Kas František Kupka kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (1%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 79%.

Kas lugejad eelistavad František Kupka teosete mingit kategooriat?

Jah, Rahustav (Emotsionaalne toon): 26% külastustest kogu kataloogi 0% kohta.