Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi George Condo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
George Condo: mida konsultatsioonid näitavad
Kõige rohkem on vaadatud teost George Condo Night Rider, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 1700 korda, moodustades 24% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Conspiracy ja Multi Colored Farmer. Kunstniku lehe avati 2200 korda ja teoste lehede 3500 korda, kokku 5700 korda. Ajalisel perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026 vähenes huviliste arv 42%. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 1900. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (53%) ja telefonid (47%) abil. Lugejad valivad Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia) 52% külastustest, mis moodustab 21% kataloogist.
George Condo: enim vaadeldud 10 teost
Iga kirje juures on toodud George Condo teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.
-
1
Night Rider
1700 külastust · 23,9%
-
2
Conspiracy
1500 külastust · 21,1%
-
3
Multi Colored Farmer
1100 külastust · 15,5%
-
4
Jesus on the Cross
700 külastust · 9,9%
-
5
Study for Blue Female Composition, 2006
300 külastust · 4,2%
-
6
Monolithic Head
200 külastust · 2,8%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
200 külastust · 2,8%
-
8
The Young Executive, 2003
200 külastust · 2,8%
-
9
Nude on Purple
200 külastust · 2,8%
-
10
Barney
200 külastust · 2,8%
Millal on George Condo andmete lehte vaadatud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1200 |
| Aug 2026 | 700 | 1200 |
| Sept 2026 | 500 | 700 |
| Okt 2026 | 300 | 400 |
Millal külastatakse George Condo teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad valivad George Condo teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,3% | 23,9% |
| Pehme varjund | 31,0% | 56,3% |
| Kerge luminants | 13,8% | 2,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 27,6% | 8,5% |
| Valgusrikas | 17,2% | 8,5% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 48,3% | 39,4% |
| Kerge värvitoon | 13,8% | 5,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 17,2% | 29,6% |
| Selge värvitoimivus | 20,7% | 25,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 32,0% | 53,7% |
| Neutraalsed toonid | 48,0% | 19,4% |
| Tume | 16,0% | 25,4% |
| Pastelltoonid | 4,0% | 1,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 44,8% | 39,4% |
| Tasakaalustatud | 34,5% | 46,5% |
| Eerem ja ergas | 20,7% | 14,1% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 13,8% | 4,2% |
| Õrna | 24,1% | 47,9% |
| Tasakaalustatud | 3,5% | 15,5% |
| Erilugus | 20,7% | 8,5% |
| Kõrge kontrast | 37,9% | 23,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 31,0% | 23,9% |
| Õrnalt segatud palett | 3,5% | 2,8% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,7% | 52,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 17,2% | 4,2% |
| Ühtne palett | 27,6% | 16,9% |
Millised on George Condo kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 0 |
| Rush Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 | 0 |
| Diaries of Milan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude on Purple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolithic Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Colored Dream Objects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for The Jester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Blue Female Compo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
Kuidas on George Condo vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Tabelis esitatud näitajaid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3000 | 52,6% |
| telefonid | 2700 | 47,4% |
Milles keelesid George Condo on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| portugali | 300 | 50,0% |
| hispaania | 200 | 33,3% |
| rootsi | 100 | 16,7% |
Kui palju on päevas George Condo konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 100 |
| teisip. 20 Okt | 100 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 100 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 100 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 300 |
| pühap. 1 Nov | 300 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 300 |
| reede 6 Nov | 200 |
| laup. 7 Nov | 600 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 400 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 400 |
| reede 13 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 800 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 400 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 400 |
| reede 20 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 1000 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 500 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 500 |
| reede 27 Nov (ennust) | 300 |
| laup. 28 Nov (ennust) | 1200 |
George Condo lugeaskond
Millist teost George Condo on vaadatud kõige enam?
- Esmalt Night Rider 1700 külastusega ja 24% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on George Condo lugejaskond WikiOO.org platvormil?
- 5700 külastust ka twelve kuus: 2200 kunstniku profiili ja 3500 teostega.
Milleid seadmeid George Condo lugejad kasutavad?
- Kasutatakse arvutid (53%) ja telefonid (47%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 53% külastustest.
Millised George Condo teosed vastavad lugejate valimikule?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia), saavad 52% külastustest, mis moodustab 21% kataloogist.