Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gian Luca Rossi lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Gian Luca Rossi: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Gian Luca Rossi: Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame (200 vaadet), mis moodustas 15% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria ja Museo del Salame: sala della norcineria. Etteannetega Gian Luca Rossi on tutvitud 1300 korda: 300 kunstniku profiilis ja 1000 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 100% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 1000. Lugejad külastavad Reflektiivne (Emotsionaalne toon) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 50% külastustest võrreldes 17% teostega.
Gian Luca Rossi kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
Gian Luca Rossi teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 külastust · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 külastust · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 külastust · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 külastust · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 külastust · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 külastust · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 külastust · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 külastust · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 külastust · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 külastust · 7,7%
Kui palju kordi Gian Luca Rossi lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui tihti külastatakse Gian Luca Rossi teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Gian Luca Rossi teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Nostalgiiline | 50,0% | 50,0% |
| Reflektiivne | 16,7% | 50,0% |
| Rahustav | 16,7% | 0,0% |
| Rahu ja vaikus | 16,7% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 33,3% | 53,8% |
| Pehme varjund | 48,7% | 30,8% |
| Kerge luminants | 17,9% | 15,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 33,3% | 38,5% |
| Kerge värvitoon | 25,6% | 30,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 38,5% | 30,8% |
| Selge värvitoimivus | 2,6% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 46,2% | 61,5% |
| Tasakaalustatud | 51,3% | 38,5% |
| Eerem ja ergas | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 2,6% | 0,0% |
| Õrna | 20,5% | 46,2% |
| Tasakaalustatud | 10,3% | 0,0% |
| Erilugus | 33,3% | 15,4% |
| Kõrge kontrast | 33,3% | 38,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 12,8% | 23,1% |
| Õrnalt segatud palett | 7,7% | 7,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,3% | 7,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 28,2% | 7,7% |
| Ühtne palett | 41,0% | 53,8% |
Millised Gian Luca Rossi teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milles keelesid Gian Luca Rossi on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on Gian Luca Rossi päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Gian Luca Rossi lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Gian Luca Rossi on vaadatud kõige rohkem?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame, mis on pälvanud 200 külastust (15% kõigist Gian Luca Rossi vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Gian Luca Rossi vaadatud?
- 1300 korda kaheteist kuus: 300 kunstniku profiilis ja 1000 teoste lehtedel.
Milliseid teoseid Gian Luca Rossi teoseid lugejad eelistavad?
- Reflektiivne (Emotsionaalne toon): 50% külastustest, võrreldes 17% kataloogist.