Giorgio Vasari Kes lugedega konsulteerib ja millised teosed

1511 – 1574

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giorgio Vasari lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Giorgio Vasari: mida konsultatsioonid näitavad

Kõige rohkem on vaadatud teost Giorgio Vasari Viimane kohtupäev (detail), mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 800 korda, moodustades 8% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele The Last Judgment (detail) ja Perseus and Andromeda. Kunstniku lehe avati 1600 korda ja teoste lehede 8900 korda, kokku 10500 korda. Perioodi Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel kasvas konsultatsioonide arv 114% võrra. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 7900. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (89%) ja telefonid (11%) abil. Lugejad valivad Vaimne (Emotsionaalne toon) 28% külastustest, mis moodustab 4% kataloogist.

Giorgio Vasari: enim vaadeldud 10 teost

Iga kirje juures on toodud Giorgio Vasari teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Viimane kohtupäev (detail) 1 Viimane kohtupäev (detail), 1572 800 külastust · 7,5%
  2. The Last Judgment (detail) 2 The Last Judgment (detail), 1572 800 külastust · 7,5%
  3. Perseus and Andromeda 3 Perseus and Andromeda, 1570 700 külastust · 6,6%
  4. Annunciation 4 Annunciation, 1570 600 külastust · 5,7%
  5. Allegory of the Immaculate Conception 5 Allegory of the Immaculate Conception, 1541 600 külastust · 5,7%
  6. Marriage at Cana 6 Marriage at Cana, 1566 600 külastust · 5,7%
  7. Annunciation 7 Annunciation, 1564 500 külastust · 4,7%
  8. The 1530 Siege of Florence 8 The 1530 Siege of Florence, 1558 400 külastust · 3,8%
  9. The Last Judgment 9 The Last Judgment, 1572 300 külastust · 2,8%
  10. Childhood of Jupiter 10 Childhood of Jupiter, 1556 300 külastust · 2,8%

Millal on Giorgio Vasari andmete lehte vaadatud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Tabelis esitatud näitajaid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200200
Jul 202610006900
Aug 2026200500
Sept 20262001300

Millal külastatakse Giorgio Vasari teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Giorgio Vasari kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Tabelis esitatud näitajaid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Viimane kohtupäev (detail)0000000005002000
The Last Judgment0000000002000100
Sala del Cinquecento000000000000
Annunciation000000000300100100
The Prophet Elisha0000000001000100
Allegory of Justice00000000000200
Ceiling of the Sala del Cin…00000000010000
Ercole fanciullo strozza i…00000000010000
Self-Portrait000000000000
Portrait of Lorenzo the Mag…000000000000

Kuidas on Giorgio Vasari vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Tabelis esitatud näitajaid
SeadeKülastusedJaga
arvutid930088,6%
telefonid120011,4%

Milles keelesid Giorgio Vasari on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Tabelis esitatud näitajaid
KeelKülastusedJaga
araabia10025,0%
saksa10025,0%
inglise10025,0%
hispaania10025,0%

Kui palju on päevas Giorgio Vasari konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Tabelis esitatud näitajaid
PäevKülastused
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept300
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt400
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt300
teisip. 13 Okt800
kolmap. 14 Okt600
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt (ennust)600
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)600
kolmap. 21 Okt (ennust)500
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)700
kolmap. 28 Okt (ennust)600
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)800
kolmap. 4 Nov (ennust)700
neljap. 5 Nov (ennust)600
reede 6 Nov (ennust)400
laup. 7 Nov (ennust)200

Giorgio Vasari lugeaskond

Millist teost Giorgio Vasari on vaadatud kõige enam?

Esmalt Viimane kohtupäev (detail) 800 külastusega ja 8% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Giorgio Vasari lugejaskond WikiOO.org platvormil?

10500 külastust ka twelve kuus: 1600 kunstniku profiili ja 8900 teostega.

Milleid seadmeid Giorgio Vasari lugejad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (89%) ja telefonid (11%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 89% külastustest.

Millised Giorgio Vasari teosed vastavad lugejate valimikule?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Vaimne (Emotsionaalne toon), saavad 28% külastustest, mis moodustab 4% kataloogist.