Giorgione Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1478 – 1510

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giorgione lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Giorgione: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Giorgione: Torm (21600 vaadet), mis moodustas 45% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Pastoraalne konsert (Fête champêtre) ja Kolm Filosoofi. Etteannetega Giorgione on tutvitud 66700 korda: 22800 kunstniku profiilis ja 43900 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 27% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 27400. Kirjed on kättesaadavad inglise (30%), hispaania (13%) ja vene (12%) keeles. Konsultatsioon toimub arvutid (51%), telefonid (46%) ja seadmed (3%) abil. Lugejad külastavad Tasakaalustatud (Kontrast) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 58% külastustest võrreldes 8% teostega.

Giorgione kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Giorgione teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Torm 1 Torm 21600 külastust · 45,0%
  2. Pastoraalne konsert (Fête champêtre) 2 Pastoraalne konsert (Fête champêtre), 1509 3600 külastust · 7,5%
  3. Kolm Filosoofi 3 Kolm Filosoofi, 1508 2000 külastust · 4,2%
  4. Uinuv Venus 4 Uinuv Venus, 1510 1700 külastust · 3,5%
  5. Three Philosophers 5 Three Philosophers, 1509 1500 külastust · 3,1%
  6. Venere dormiente 6 Venere dormiente 1200 külastust · 2,5%
  7. Judith 7 Judith 1100 külastust · 2,3%
  8. Armor 8 Armor, 1510 1100 külastust · 2,3%
  9. Noine (“Laura”) 9 Noine (“Laura”), 1506 900 külastust · 1,9%
  10. Kuningate imetlus 10 Kuningate imetlus, 1506 800 külastust · 1,7%

Kui palju kordi Giorgione lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300500
Jul 2026670020700
Aug 2026610016200
Sept 202697006500

Kui tihti külastatakse Giorgione teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Giorgione teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Torm0000000006800117002300
Uinuv Venus000000001001000400200
Venere dormiente000000000400300400
Kolm Filosoofi0000000001000500300
Noine (“Laura”)000000000500200200
Three Philosophers0000000005007000
Pastoraalne konsert (Fête c…00000000013007001100
Kuningate imetlus0000000003000300
Self-portrait0000000001001000
Portrait of a Gentleman in…00000000060000

Milliseid seadmeid Giorgione vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid3380050,7%
telefonid3070046,0%
seadmed22003,3%

Milles keelesid Giorgione on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise230030,3%
hispaania100013,2%
vene90011,8%
portugali7009,2%
saksa5006,6%
poola4005,3%
prantsuse3003,9%
itaalia3003,9%
korea3003,9%
bulgaaria2002,6%

Kui palju on Giorgione päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
pühap. 27 Sept400
esmasp. 28 Sept800
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt400
laup. 3 Okt800
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt800
teisip. 6 Okt600
kolmap. 7 Okt600
neljap. 8 Okt900
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt600
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt1100
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt1300
neljap. 15 Okt800
reede 16 Okt300
laup. 17 Okt600
pühap. 18 Okt (ennust)900
esmasp. 19 Okt (ennust)1200
teisip. 20 Okt (ennust)900
kolmap. 21 Okt (ennust)900
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)600
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)900
esmasp. 26 Okt (ennust)1300
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)600
laup. 31 Okt (ennust)900
pühap. 1 Nov (ennust)1000
esmasp. 2 Nov (ennust)1400
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1000
neljap. 5 Nov (ennust)1300
reede 6 Nov (ennust)700
laup. 7 Nov (ennust)1000

Küsimused Giorgione lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Giorgione on vaadatud kõige rohkem?

Torm, mis on pälvanud 21600 külastust (45% kõigist Giorgione vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Giorgione vaadatud?

66700 korda kaheteist kuus: 22800 kunstniku profiilis ja 43900 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Giorgione külastatakse?

Giorgione kohta küsitakse arvutid (51%), telefonid (46%) ja seadmed (3%) abil; arvutid moodustavad 51% küsimustest.

Milles keelesid Giorgione on külastatud?

Keeles inglise (30%), hispaania (13%) ja vene (12%). Esimesena on inglise osakes 30%.

Milliseid teoseid Giorgione teoseid lugejad eelistavad?

Tasakaalustatud (Kontrast): 58% külastustest, võrreldes 8% kataloogist.