Giuseppe Arcimboldo Kes lugedega konsulteerib ja millised teosed

1527 – 1593

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giuseppe Arcimboldo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Giuseppe Arcimboldo: mida konsultatsioonid näitavad

Kõige rohkem on vaadatud teost Giuseppe Arcimboldo Vertumnus (Vertumno), mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 9200 korda, moodustades 15% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Talvede üks ja Raamatukirjastaja. Kunstniku lehe avati 8700 korda ja teoste lehede 55500 korda, kokku 64200 korda. Perioodi Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel kasvas konsultatsioonide arv 177% võrra. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 36500. Konsultatsioonide keeled on inglise (35%), itaalia (14%) ja korea (11%). Lugejad tutvivad andmeid arvutid (64%), telefonid (31%) ja seadmed (5%) abil. Lugejad valivad Müstiline (Lütlus) 45% külastustest, mis moodustab 13% kataloogist.

Giuseppe Arcimboldo: enim vaadeldud 10 teost

Iga kirje juures on toodud Giuseppe Arcimboldo teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Vertumnus (Vertumno) 1 Vertumnus (Vertumno), 1590 9200 külastust · 15,3%
  2. Talvede üks 2 Talvede üks, 1563 4000 külastust · 6,7%
  3. Raamatukirjastaja 3 Raamatukirjastaja, 1566 3600 külastust · 6,0%
  4. Tuli 4 Tuli 2800 külastust · 4,7%
  5. Sügis 5 Sügis, 1573 2500 külastust · 4,2%
  6. Talvede süda 6 Talvede süda, 1572 2200 külastust · 3,7%
  7. Kummardatud pea ja õieline korb 7 Kummardatud pea ja õieline korb, 1590 1900 külastust · 3,2%
  8. Suve 8 Suve, 1563 1800 külastust · 3,0%
  9. Lilleline Still Life 9 Lilleline Still Life, 1591 1500 külastust · 2,5%
  10. Fire 10 Fire, 1566 1400 külastust · 2,3%

Millal on Giuseppe Arcimboldo andmete lehte vaadatud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Tabelis esitatud näitajaid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260900
Jul 2026290033600
Aug 202611006000
Sept 2026470015000

Millal külastatakse Giuseppe Arcimboldo teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Giuseppe Arcimboldo kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Tabelis esitatud näitajaid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Vertumnus (Vertumno)000000000360029002200
Talvede üks00000000090010001700
Talvede süda00000000070001200
Raamatukirjastaja00000000014005001000
Tuli0000000010011001001100
Sügis000000002009002001000
Kevade000000000200100600
Winter0000000005000200
Reversible Head with Basket…000000000700200300
The Four Seasons in one Head000000001001001000

Kuidas on Giuseppe Arcimboldo vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Tabelis esitatud näitajaid
SeadeKülastusedJaga
arvutid4120064,2%
telefonid1980030,8%
seadmed32005,0%

Milles keelesid Giuseppe Arcimboldo on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Tabelis esitatud näitajaid
KeelKülastusedJaga
inglise130035,1%
itaalia50013,5%
korea40010,8%
hispaania3008,1%
poola2005,4%
portugali2005,4%
araabia1002,7%
kreeka1002,7%
gruusia1002,7%
rumeenia1002,7%

Kui palju on päevas Giuseppe Arcimboldo konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Tabelis esitatud näitajaid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept1300
reede 25 Sept600
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept2300
teisip. 29 Sept1000
kolmap. 30 Sept800
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt800
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt800
esmasp. 5 Okt1500
teisip. 6 Okt1000
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt2200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt1900
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt1400
neljap. 15 Okt (ennust)1100
reede 16 Okt (ennust)1300
laup. 17 Okt (ennust)400
pühap. 18 Okt (ennust)1000
esmasp. 19 Okt (ennust)2100
teisip. 20 Okt (ennust)1000
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)1400
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)1100
esmasp. 26 Okt (ennust)2100
teisip. 27 Okt (ennust)1000
kolmap. 28 Okt (ennust)1300
neljap. 29 Okt (ennust)1100
reede 30 Okt (ennust)1400
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)1100
esmasp. 2 Nov (ennust)2200
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1300

Giuseppe Arcimboldo lugeaskond

Millist teost Giuseppe Arcimboldo on vaadatud kõige enam?

Esmalt Vertumnus (Vertumno) 9200 külastusega ja 15% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Giuseppe Arcimboldo lugejaskond WikiOO.org platvormil?

64200 külastust ka twelve kuus: 8700 kunstniku profiili ja 55500 teostega.

Milleid seadmeid Giuseppe Arcimboldo lugejad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (64%), telefonid (31%) ja seadmed (5%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 64% külastustest.

Millistes keeles Giuseppe Arcimboldo lugejad räägivad?

inglise (35%), itaalia (14%) ja korea (11%); inglise katab 35%.

Millised Giuseppe Arcimboldo teosed vastavad lugejate valimikule?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Müstiline (Lütlus), saavad 45% külastustest, mis moodustab 13% kataloogist.