See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Grão Vasco lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Grão Vasco: statistika lühidalt
Adoration of the Magi on kunstniku Grão Vasco kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 800 külastust, mis moodustab 50% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Baptism of Christ ja Calvary. Kokrekordne vaatamiste arv: 2200 (1200 kunstniku lehel, 1000 teoseid). Langus 25% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Maksimum: Sept 2026 (800 külastust). Märkusel olev eelistus: Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus), mis moodustab 62% külastustest kataloogi 18% kohta.
Grão Vasco enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 5
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Grão Vasco kõige rohkem vaadeldud teos.
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sept 2026
300
500
Okt 2026
400
200
Kui palju on Grão Vasco teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Grão Vasco teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Draamatiline
72,7%
76,9%
Elegantne
4,5%
23,1%
Klassikaline
9,1%
0,0%
Rahu ja sereniteit
9,1%
0,0%
Müstiline
4,5%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Vaimne
63,6%
84,6%
Melanhooliline
13,6%
15,4%
Kärguse ja sügavuse täis
22,7%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
78,8%
87,5%
Pehme varjund
21,2%
12,5%
Kerge luminants
0,0%
0,0%
Valgusrikas tasakaal
0,0%
0,0%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
39,4%
25,0%
Kerge värvitoon
48,5%
25,0%
Tasakaalustatud pehme
12,1%
50,0%
Selge värvitoimivus
0,0%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
81,8%
37,5%
Tasakaalustatud
18,2%
62,5%
Eerem ja ergas
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
21,2%
0,0%
Õrna
36,4%
25,0%
Tasakaalustatud
15,2%
12,5%
Erilugus
15,2%
50,0%
Kõrge kontrast
12,1%
12,5%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
24,2%
0,0%
Õrnalt segatud palett
12,1%
0,0%
Tasakaalustatud harmoonia
15,2%
18,8%
Värvide tugev ühtsus
48,5%
81,2%
Ühtne palett
0,0%
0,0%
Kuidas Grão Vasco kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kuidas on Grão Vasco lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
Keel
Külastused
Jaga
prantsuse
200
50,0%
inglise
100
25,0%
portugali
100
25,0%
Mis on Grão Vasco daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
Päev
Külastused
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt
0
kolmap. 14 Okt
0
neljap. 15 Okt
0
reede 16 Okt
0
laup. 17 Okt
0
pühap. 18 Okt
0
esmasp. 19 Okt
0
teisip. 20 Okt
100
kolmap. 21 Okt
0
neljap. 22 Okt
0
reede 23 Okt
0
laup. 24 Okt
0
pühap. 25 Okt
0
esmasp. 26 Okt
200
teisip. 27 Okt
0
kolmap. 28 Okt
100
neljap. 29 Okt
0
reede 30 Okt
0
laup. 31 Okt
0
pühap. 1 Nov
0
esmasp. 2 Nov (ennust)
200
teisip. 3 Nov (ennust)
100
kolmap. 4 Nov (ennust)
100
neljap. 5 Nov (ennust)
0
reede 6 Nov (ennust)
0
laup. 7 Nov (ennust)
0
pühap. 8 Nov (ennust)
0
esmasp. 9 Nov (ennust)
300
teisip. 10 Nov (ennust)
100
kolmap. 11 Nov (ennust)
100
neljap. 12 Nov (ennust)
0
reede 13 Nov (ennust)
0
laup. 14 Nov (ennust)
0
pühap. 15 Nov (ennust)
0
esmasp. 16 Nov (ennust)
300
teisip. 17 Nov (ennust)
200
kolmap. 18 Nov (ennust)
200
neljap. 19 Nov (ennust)
0
reede 20 Nov (ennust)
0
laup. 21 Nov (ennust)
0
pühap. 22 Nov (ennust)
0
Grão Vasco: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Grão Vasco kõige vaadeldum teos?
Adoration of the Magi: 800 külastust, 50% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 5.
Mis on Grão Vasco lugeaskond?
2200 külastust ka twelve kuus (1200 kunstniku lehel, 1000 teose)
Kas lugejad eelistavad Grão Vasco teosete mingit kategooriat?
Jah, Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 62% külastustest kogu kataloogi 18% kohta.