Issaak Levitan Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1860 – 1900

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Issaak Levitan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Issaak Levitan: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Issaak Levitan: Lake. Rus. (800 vaadet), mis moodustas 2% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Lake. Spring. ja A river. Etteannetega Issaak Levitan on tutvitud 33100 korda: 4000 kunstniku profiilis ja 29100 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 30% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 26900. Konsultatsioon toimub arvutid (95%), telefonid (3%) ja seadmed (1%) abil. Lugejad külastavad Rahu ja sereniteit (Lütlus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 67% külastustest võrreldes 50% teostega.

Issaak Levitan kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Issaak Levitan teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 külastust · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 külastust · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 külastust · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 külastust · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 külastust · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 külastust · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 külastust · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 külastust · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 külastust · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 külastust · 0,9%

Kui palju kordi Issaak Levitan lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001500
Jul 2026250024400
Aug 20264001600
Sept 202610001600

Kui tihti külastatakse Issaak Levitan teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Issaak Levitan teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Milliseid seadmeid Issaak Levitan vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid3160095,5%
telefonid11003,3%
seadmed4001,2%

Milles keelesid Issaak Levitan on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise40036,4%
prantsuse20018,2%
ungari20018,2%
hispaania1009,1%
itaalia1009,1%
Chinese1009,1%

Kui palju on Issaak Levitan päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
neljap. 24 Sept100
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept100
pühap. 27 Sept400
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept400
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt (ennust)300
reede 16 Okt (ennust)100
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)300
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)400
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)300
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)300
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)300
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)400
kolmap. 4 Nov (ennust)100

Küsimused Issaak Levitan lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Issaak Levitan on vaadatud kõige rohkem?

Lake. Rus., mis on pälvanud 800 külastust (2% kõigist Issaak Levitan vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Issaak Levitan vaadatud?

33100 korda kaheteist kuus: 4000 kunstniku profiilis ja 29100 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Issaak Levitan külastatakse?

Issaak Levitan kohta küsitakse arvutid (95%), telefonid (3%) ja seadmed (1%) abil; arvutid moodustavad 95% küsimustest.

Milliseid teoseid Issaak Levitan teoseid lugejad eelistavad?

Rahu ja sereniteit (Lütlus): 67% külastustest, võrreldes 50% kataloogist.