Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi István Nagy lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
István Nagy: statistika lühidalt
Newspaper Reader on kunstniku István Nagy kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 200 külastust, mis moodustab 5% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Swiss-capped Self-portrait ja Reader. Kokrekordne vaatamiste arv: 4000 (500 kunstniku lehel, 3500 teoseid). Maksimum: Jul 2026 (3400 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (90%) ja telefonid (10%). Märkusel olev eelistus: Maapõhine (Väripalett), mis moodustab 75% külastustest kataloogi 58% kohta.
István Nagy enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on István Nagy kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Newspaper Reader
200 külastust · 4,7%
-
2
Swiss-capped Self-portrait
200 külastust · 4,7%
-
3
Reader
200 külastust · 4,7%
-
4
Drinking Girl
200 külastust · 4,7%
-
5
On A Waterfront
200 külastust · 4,7%
-
6
Little Girl
100 külastust · 2,3%
-
7
Hill Landscape
100 külastust · 2,3%
-
8
Autumn In Bakony
100 külastust · 2,3%
-
9
Hillside With Bushes And With Tree Trunks
100 külastust · 2,3%
-
10
Cows Between Trees
100 külastust · 2,3%
Kuidas on István Nagy rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 3200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Kui palju on István Nagy teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid István Nagy teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 32,0% | 46,5% |
| Pehme varjund | 36,0% | 25,6% |
| Kerge luminants | 30,0% | 18,6% |
| Valgusrikas tasakaal | 2,0% | 9,3% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 22,0% | 25,6% |
| Kerge värvitoon | 40,0% | 37,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,0% | 34,9% |
| Selge värvitoimivus | 16,0% | 2,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 58,3% | 75,0% |
| Tume | 37,5% | 12,5% |
| Neutraalsed toonid | 4,2% | 12,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 34,0% | 39,5% |
| Tasakaalustatud | 52,0% | 46,5% |
| Eerem ja ergas | 14,0% | 14,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,0% | 14,0% |
| Õrna | 26,0% | 20,9% |
| Tasakaalustatud | 16,0% | 11,6% |
| Erilugus | 18,0% | 23,3% |
| Kõrge kontrast | 34,0% | 30,2% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 26,0% | 25,6% |
| Õrnalt segatud palett | 26,0% | 18,6% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,0% | 20,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 30,0% | 27,9% |
| Ühtne palett | 4,0% | 7,0% |
Kuidas István Nagy kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Transylvania Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With A Dolly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With Yellow Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow In Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kas István Nagy külastatakse telefonis või arvutis?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita alusandmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3600 | 90,0% |
| telefonid | 400 | 10,0% |
Kuidas on István Nagy lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Mis on István Nagy daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 28 Nov (ennust) | 0 |
István Nagy: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku István Nagy kõige vaadeldum teos?
- Newspaper Reader: 200 külastust, 5% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on István Nagy lugeaskond?
- 4000 külastust ka twelve kuus (500 kunstniku lehel, 3500 teose)
Kas István Nagy kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (90%) ja telefonid (10%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 90%.
Kas lugejad eelistavad István Nagy teosete mingit kategooriat?
- Jah, Maapõhine (Väripalett): 75% külastustest kogu kataloogi 58% kohta.