Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi James Giles lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
James Giles: statistika lühidalt
Stags on the Highlands on kunstniku James Giles kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 300 külastust, mis moodustab 15% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Fyvie Castle, Aberdeenshire ja Gray Campbell. Kokrekordne vaatamiste arv: 3600 (1700 kunstniku lehel, 1900 teoseid). Langus 25% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (2900 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%). Märkusel olev eelistus: Maapõhine (Väripalett), mis moodustab 88% külastustest kataloogi 65% kohta.
James Giles enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on James Giles kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Stags on the Highlands
300 külastust · 15,0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 külastust · 10,0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 külastust · 10,0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 külastust · 5,0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 külastust · 5,0%
-
6
Waterfall, 1851
100 külastust · 5,0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 külastust · 5,0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 külastust · 5,0%
-
9
Tolquhon Castle
100 külastust · 5,0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 külastust · 5,0%
Kuidas on James Giles rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1500 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sept 2026 | 200 | 100 |
Kui palju on James Giles teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid James Giles teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 38,0% | 35,0% |
| Pehme varjund | 24,0% | 35,0% |
| Kerge luminants | 28,0% | 25,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 10,0% | 5,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 16,0% | 10,0% |
| Kerge värvitoon | 38,0% | 50,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 30,0% | 40,0% |
| Selge värvitoimivus | 16,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 65,2% | 88,2% |
| Neutraalsed toonid | 17,4% | 11,8% |
| Tume | 17,4% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 30,0% | 30,0% |
| Tasakaalustatud | 58,0% | 70,0% |
| Eerem ja ergas | 12,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 12,0% | 10,0% |
| Õrna | 10,0% | 15,0% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 0,0% |
| Erilugus | 26,0% | 10,0% |
| Kõrge kontrast | 42,0% | 65,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,0% | 15,0% |
| Õrnalt segatud palett | 16,0% | 5,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 42,0% | 50,0% |
| Ühtne palett | 28,0% | 30,0% |
Kuidas James Giles kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Falconer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kas James Giles külastatakse telefonis või arvutis?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita alusandmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3100 | 86,1% |
| telefonid | 400 | 11,1% |
| seadmed | 100 | 2,8% |
Kuidas on James Giles lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 300 | 60,0% |
| korea | 100 | 20,0% |
| serbia | 100 | 20,0% |
Mis on James Giles daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 200 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 300 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 300 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 300 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 400 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 300 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 400 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
James Giles: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku James Giles kõige vaadeldum teos?
- Stags on the Highlands: 300 külastust, 15% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on James Giles lugeaskond?
- 3600 külastust ka twelve kuus (1700 kunstniku lehel, 1900 teose)
Kas James Giles kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 86%.
Kas lugejad eelistavad James Giles teosete mingit kategooriat?
- Jah, Maapõhine (Väripalett): 88% külastustest kogu kataloogi 65% kohta.