Jasper Johns külastuste statistika

1930

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jasper Johns lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Jasper Johns: statistika lühidalt

False Start on kunstniku Jasper Johns kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 2700 külastust, mis moodustab 12% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Kaart ja Termomeeter. Kokrekordne vaatamiste arv: 37600 (22300 kunstniku lehel, 15300 teoseid). Tõus 17% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (15500 külastust). Keeled: inglise (32%), hispaania (24%) ja korea (8%). Seadmete jaotus: arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%). Märkusel olev eelistus: Energiline (Emotsionaalne toon), mis moodustab 39% külastustest kataloogi 8% kohta.

Jasper Johns enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Jasper Johns kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. False Start 1 False Start, 1959 2700 külastust · 11,6%
  2. Kaart 2 Kaart 2600 külastust · 11,2%
  3. Termomeeter 3 Termomeeter, 1959 2400 külastust · 10,3%
  4. Number and Alphabet 4 Number and Alphabet 1800 külastust · 7,8%
  5. Flag 5 Flag 1100 külastust · 4,7%
  6. Dancers on a Plane 6 Dancers on a Plane 1100 külastust · 4,7%
  7. Target with Plaster Casts 7 Target with Plaster Casts, 1955 1000 külastust · 4,3%
  8. 0 through 9 8 0 through 9 1000 külastust · 4,3%
  9. Device circle, 1959 9 Device circle, 1959 900 külastust · 3,9%
  10. Gray alphabets 10 Gray alphabets 700 külastust · 3,0%

Kuidas on Jasper Johns rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260400
Jul 202663009200
Aug 202669003100
Sept 202691002600

Kui palju on Jasper Johns teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Jasper Johns kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Flag0000000003002000
False Start0000000001004001600
Termomeeter00000000200500200400
Valge Lipu0000000001002000
Nimelemata C/D nelja paneeli00000000001000
Roheline sihtmärk000000000300100100
Kaart000000000800400300
Device circle, 19590000000003004000
Target with Plaster Casts0000000004001000
Tripp on valga taustal koll…00000000010000

Kas Jasper Johns külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2560068,1%
telefonid1080028,7%
seadmed12003,2%

Kuidas on Jasper Johns lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise330032,4%
hispaania240023,5%
korea8007,8%
rootsi8007,8%
vene6005,9%
taani5004,9%
itaalia5004,9%
saksa3002,9%
portugali3002,9%
Chinese2002,0%

Mis on Jasper Johns daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
teisip. 22 Sept500
kolmap. 23 Sept400
neljap. 24 Sept200
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept1000
pühap. 27 Sept800
esmasp. 28 Sept1000
teisip. 29 Sept1700
kolmap. 30 Sept3800
neljap. 1 Okt1400
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt400
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt900
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt (ennust)500
kolmap. 14 Okt (ennust)1000
neljap. 15 Okt (ennust)400
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)300
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)400
teisip. 20 Okt (ennust)500
kolmap. 21 Okt (ennust)1000
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)400
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)400

Jasper Johns: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Jasper Johns kõige vaadeldum teos?

False Start: 2700 külastust, 12% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Jasper Johns lugeaskond?

37600 külastust ka twelve kuus (22300 kunstniku lehel, 15300 teose)

Kas Jasper Johns kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 68%.

Millistes keeles Jasper Johns kohta uuritakse?

inglise (32%), hispaania (24%) ja korea (8%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 32%.

Kas lugejad eelistavad Jasper Johns teosete mingit kategooriat?

Jah, Energiline (Emotsionaalne toon): 39% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.