Joan Miró külastuste statistika

1893 – 1983

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Joan Miró lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Joan Miró: statistika lühidalt

Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega on kunstniku Joan Miró kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 26300 külastust, mis moodustab 14% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter") ja Sinine II. Kokrekordne vaatamiste arv: 133600 (44300 kunstniku lehel, 89300 teoseid). Langus 41% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (72300 külastust). Keeled: inglise (34%), hispaania (13%) ja vene (9%). Riigid: Ameerika Ühendriigid (13%), Itaalia (9%) ja Saksamaa (7%). Seadmete jaotus: arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%). Märkusel olev eelistus: Salapärane (Emotsionaalne toon), mis moodustab 53% külastustest kataloogi 22% kohta.

Joan Miró enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Joan Miró kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega 1 Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega, 1941 26300 külastust · 14,5%
  2. Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter") 2 Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter"), 1924 14700 külastust · 8,1%
  3. Sinine II 3 Sinine II, 1961 6300 külastust · 3,5%
  4. Joan Miró

Joan Miró poolt loodud sürrealistlik meistriteos**

66 x 93 cm

Harlekini Karneval

1925 4 Joan Miró Joan Miró poolt loodud sürrealistlik meistriteos** 66 x 93 cm Harlekini Karneval 1925, 1925 6000 külastust · 3,3%
  5. The Poetess 5 The Poetess, 1940 4300 külastust · 2,4%
  6. Maalimine 6 Maalimine, 1933 4200 külastust · 2,3%
  7. Talumaja 7 Talumaja, 1922 3800 külastust · 2,1%
  8. Hollandi Interjöör I 8 Hollandi Interjöör I, 1928 3700 külastust · 2,0%
  9. Siesta 9 Siesta, 1925 3400 külastust · 1,9%
  10. Maailma sünge 10 Maailma sünge, 1925 3200 külastust · 1,8%

Kuidas on Joan Miró rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300300
Jul 20261160060700
Aug 20261400024100
Sept 2026184004200

Kui palju on Joan Miró teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Joan Miró kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kifrats ja konstellatsiooni…00000000077005900100
Joan Miró - Kataloonia maas…000000000340029000
Talumaja000000000800300100
Elusat Nurgaga Vana Kinga P…000000000500200100
Hollandi Interjöör I00000000012001200200
Siesta00000000013000200
Sinine II00000000032009000
Maalimine00000000018000200
Seatud Naine II0000000005001000
Self-Portrait0000000004002000

Kas Joan Miró külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid8780065,7%
telefonid4180031,3%
seadmed40003,0%

Kuidas on Joan Miró lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise630033,5%
hispaania240012,8%
vene16008,5%
portugali13006,9%
prantsuse9004,8%
rootsi8004,3%
saksa7003,7%
itaalia6003,2%
poola5002,7%
araabia4002,1%

Mis on Joan Miró daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept4700
neljap. 24 Sept7700
reede 25 Sept2800
laup. 26 Sept4900
pühap. 27 Sept4100
esmasp. 28 Sept3600
teisip. 29 Sept6200
kolmap. 30 Sept2800
neljap. 1 Okt4800
reede 2 Okt5300
laup. 3 Okt4900
pühap. 4 Okt2300
esmasp. 5 Okt5200
teisip. 6 Okt6800
kolmap. 7 Okt3800
neljap. 8 Okt4100
reede 9 Okt8300
laup. 10 Okt3200
pühap. 11 Okt5800
esmasp. 12 Okt7800
teisip. 13 Okt5200
kolmap. 14 Okt (ennust)4300
neljap. 15 Okt (ennust)6400
reede 16 Okt (ennust)6300
laup. 17 Okt (ennust)5000
pühap. 18 Okt (ennust)4700
esmasp. 19 Okt (ennust)6400
teisip. 20 Okt (ennust)7000
kolmap. 21 Okt (ennust)4500
neljap. 22 Okt (ennust)6600
reede 23 Okt (ennust)6500
laup. 24 Okt (ennust)5200
pühap. 25 Okt (ennust)4900
esmasp. 26 Okt (ennust)6600
teisip. 27 Okt (ennust)7200
kolmap. 28 Okt (ennust)4600
neljap. 29 Okt (ennust)6800
reede 30 Okt (ennust)6700
laup. 31 Okt (ennust)5300
pühap. 1 Nov (ennust)5000
esmasp. 2 Nov (ennust)6800
teisip. 3 Nov (ennust)7500

Joan Miró: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Joan Miró kõige vaadeldum teos?

Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega: 26300 külastust, 14% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Joan Miró lugeaskond?

133600 külastust ka twelve kuus (44300 kunstniku lehel, 89300 teose)

Kas Joan Miró kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 66%.

Millistes keeles Joan Miró kohta uuritakse?

inglise (34%), hispaania (13%) ja vene (9%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 34%.

Kas lugejad eelistavad Joan Miró teosete mingit kategooriat?

Jah, Salapärane (Emotsionaalne toon): 53% külastustest kogu kataloogi 22% kohta.