Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Claude Nattes lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
John Claude Nattes: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult John Claude Nattes: Street scene (200 vaadet), mis moodustas 15% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad The Hermitage' at Montmorency, ja Axford and Paragon Buildings. Etteannetega John Claude Nattes on tutvitud 1700 korda: 500 kunstniku profiilis ja 1200 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 100% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 1300. Lugejad külastavad Neutraalsed toonid (Väripalett) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 60% külastustest võrreldes 36% teostega.
John Claude Nattes kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
John Claude Nattes teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
Street scene
200 külastust · 15,4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 külastust · 7,7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 külastust · 7,7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 külastust · 7,7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 külastust · 7,7%
-
6
The crescent
100 külastust · 7,7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 külastust · 7,7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 külastust · 7,7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 külastust · 7,7%
-
10
Pulteney Bridge
100 külastust · 7,7%
Kui palju kordi John Claude Nattes lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui tihti külastatakse John Claude Nattes teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid John Claude Nattes teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 4,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 28,0% | 38,5% |
| Kerge luminants | 46,0% | 30,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 18,0% | 23,1% |
| Valgusrikas | 4,0% | 7,7% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 66,0% | 69,2% |
| Kerge värvitoon | 28,0% | 30,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 2,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 4,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 51,5% | 40,0% |
| Neutraalsed toonid | 36,4% | 60,0% |
| Monokroomne | 6,1% | 0,0% |
| Tume | 3,0% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 3,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 46,0% | 53,8% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 46,2% |
| Eerem ja ergas | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 8,0% | 7,7% |
| Õrna | 16,0% | 7,7% |
| Tasakaalustatud | 6,0% | 7,7% |
| Erilugus | 10,0% | 15,4% |
| Kõrge kontrast | 60,0% | 61,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 6,0% | 7,7% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,0% | 15,4% |
| Värvide tugev ühtsus | 54,0% | 61,5% |
| Ühtne palett | 24,0% | 15,4% |
Millised John Claude Nattes teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid John Claude Nattes on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on John Claude Nattes päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 100 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused John Claude Nattes lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid John Claude Nattes on vaadatud kõige rohkem?
- Street scene, mis on pälvanud 200 külastust (15% kõigist John Claude Nattes vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta John Claude Nattes vaadatud?
- 1700 korda kaheteist kuus: 500 kunstniku profiilis ja 1200 teoste lehtedel.
Milliseid teoseid John Claude Nattes teoseid lugejad eelistavad?
- Neutraalsed toonid (Väripalett): 60% külastustest, võrreldes 36% kataloogist.