John Singleton Copley Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1738 – 1815

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Singleton Copley lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

John Singleton Copley: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult John Singleton Copley: Watson ja Kurg (5400 vaadet), mis moodustas 17% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad The Return of Neptune ja Mrs.William Eppes. Etteannetega John Singleton Copley on tutvitud 31600 korda: 2400 kunstniku profiilis ja 29200 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 12% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 24400. Konsultatsioon toimub arvutid (90%), telefonid (9%) ja seadmed (1%) abil. Lugejad külastavad Draamatiline (Lütlus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 35% külastustest võrreldes 0% teostega.

John Singleton Copley kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

John Singleton Copley teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Watson ja Kurg 1 Watson ja Kurg, 1778 5400 külastust · 16,9%
  2. The Return of Neptune 2 The Return of Neptune, 1754 800 külastust · 2,5%
  3. Mrs.William Eppes 3 Mrs.William Eppes, 1769 700 külastust · 2,2%
  4. Elkanah Watson 4 Elkanah Watson, 1782 600 külastust · 1,9%
  5. The Ascension 5 The Ascension, 1775 500 külastust · 1,6%
  6. Young lady with a bird and dog 6 Young lady with a bird and dog, 1767 500 külastust · 1,6%
  7. Head of a Negro 7 Head of a Negro, 1777 500 külastust · 1,6%
  8. The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham) 8 The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham), 1779 400 külastust · 1,2%
  9. Thomas Amory II 9 Thomas Amory II, 1772 400 külastust · 1,2%
  10. Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene) 10 Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene), 1764 400 külastust · 1,2%

Kui palju kordi John Singleton Copley lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100900
Jul 2026180022600
Aug 20264002900
Sept 20261002800

Kui tihti külastatakse John Singleton Copley teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised John Singleton Copley teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Watson ja Kurg000000000130016001700
The Colapse of the Earl of…0000000003001000
Brook Watson and the Shark0000000002000100
Lemuel Cox000000000000
John Quincy Adams00000000010000
The Return of Neptune0000000004000100
Mrs John Winthrop00000000030000
Samuel Adams00000000010000
Paul Revere00000000010000
Samuel Verplanck00000000001000

Milliseid seadmeid John Singleton Copley vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid2840089,9%
telefonid29009,2%
seadmed3000,9%

Milles keelesid John Singleton Copley on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
hispaania30042,9%
inglise10014,3%
itaalia10014,3%
jaapani10014,3%
vene10014,3%

Kui palju on John Singleton Copley päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
teisip. 22 Sept200
kolmap. 23 Sept100
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept700
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept200
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt500
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt1500
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt (ennust)400
kolmap. 14 Okt (ennust)1100
neljap. 15 Okt (ennust)200
reede 16 Okt (ennust)800
laup. 17 Okt (ennust)400
pühap. 18 Okt (ennust)600
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)500
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)900
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)400
teisip. 27 Okt (ennust)600
kolmap. 28 Okt (ennust)1400
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)500
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)400

Küsimused John Singleton Copley lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid John Singleton Copley on vaadatud kõige rohkem?

Watson ja Kurg, mis on pälvanud 5400 külastust (17% kõigist John Singleton Copley vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta John Singleton Copley vaadatud?

31600 korda kaheteist kuus: 2400 kunstniku profiilis ja 29200 teoste lehtedel.

Millel seadmetel John Singleton Copley külastatakse?

John Singleton Copley kohta küsitakse arvutid (90%), telefonid (9%) ja seadmed (1%) abil; arvutid moodustavad 90% küsimustest.

Milliseid teoseid John Singleton Copley teoseid lugejad eelistavad?

Draamatiline (Lütlus): 35% külastustest, võrreldes 0% kataloogist.