Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Josep Cusachs I lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Josep Cusachs I: statistika lühidalt
Cavalry Officer on kunstniku Josep Cusachs I kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 300 külastust, mis moodustab 5% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Newsboy ja Cape Dragon Whip. Kokrekordne vaatamiste arv: 6700 (900 kunstniku lehel, 5800 teoseid). Langus 50% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (6100 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (99%) ja telefonid (1%). Märkusel olev eelistus: Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus), mis moodustab 62% külastustest kataloogi 46% kohta.
Josep Cusachs I enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Josep Cusachs I kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Cavalry Officer
300 külastust · 4,6%
-
2
Newsboy
300 külastust · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 külastust · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 külastust · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 külastust · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 külastust · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 külastust · 3,1%
-
8
Cantin
200 külastust · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 külastust · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 külastust · 1,5%
Kuidas on Josep Cusachs I rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
Kui palju on Josep Cusachs I teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Josep Cusachs I teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 12,0% | 7,7% |
| Pehme varjund | 20,0% | 10,8% |
| Kerge luminants | 44,0% | 55,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 20,0% | 18,5% |
| Valgusrikas | 4,0% | 7,7% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 16,0% | 7,7% |
| Kerge värvitoon | 10,0% | 15,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 16,9% |
| Selge värvitoimivus | 48,0% | 55,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 4,6% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 39,5% | 44,8% |
| Tume | 34,2% | 29,3% |
| Neutraalsed toonid | 18,4% | 19,0% |
| Pastelltoonid | 5,3% | 3,5% |
| Soojad toonid | 0,0% | 3,5% |
| Metallik Metalli toonid | 2,6% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 20,0% | 12,3% |
| Tasakaalustatud | 34,0% | 26,2% |
| Eerem ja ergas | 46,0% | 61,5% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,0% | 1,5% |
| Õrna | 8,0% | 10,8% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 6,2% |
| Erilugus | 18,0% | 24,6% |
| Kõrge kontrast | 60,0% | 56,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 8,0% | 6,2% |
| Õrnalt segatud palett | 6,0% | 1,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,0% | 6,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 56,0% | 58,5% |
| Ühtne palett | 24,0% | 27,7% |
Kuidas Josep Cusachs I kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kas Josep Cusachs I külastatakse telefonis või arvutis?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita alusandmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6600 | 98,5% |
| telefonid | 100 | 1,5% |
Kuidas on Josep Cusachs I lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Mis on Josep Cusachs I daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 100 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 100 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 200 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 200 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
Josep Cusachs I: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Josep Cusachs I kõige vaadeldum teos?
- Cavalry Officer: 300 külastust, 5% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on Josep Cusachs I lugeaskond?
- 6700 külastust ka twelve kuus (900 kunstniku lehel, 5800 teose)
Kas Josep Cusachs I kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (99%) ja telefonid (1%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 99%.
Kas lugejad eelistavad Josep Cusachs I teosete mingit kategooriat?
- Jah, Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 62% külastustest kogu kataloogi 46% kohta.