Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Joseph Murray Ince lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Joseph Murray Ince: mida konsultatsioonid näitavad
Kõige rohkem on vaadatud teost Joseph Murray Ince Hay-on-wye And The Brecon Beacons, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 200 korda, moodustades 22% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine ja Kings College Cambridge. Kunstniku lehe avati 400 korda ja teoste lehede 800 korda, kokku 1200 korda. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 1000. Lugejad valivad Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) 78% külastustest, mis moodustab 48% kataloogist.
Joseph Murray Ince: enim vaadeldud 8 teost
Iga kirje juures on toodud Joseph Murray Ince teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 külastust · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 külastust · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 külastust · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 külastust · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 külastust · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 külastust · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 külastust · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 külastust · 11,1%
Millal on Joseph Murray Ince andmete lehte vaadatud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Millal külastatakse Joseph Murray Ince teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad valivad Joseph Murray Ince teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 6,9% | 0,0% |
| Pehme varjund | 17,2% | 0,0% |
| Kerge luminants | 48,3% | 77,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 24,1% | 22,2% |
| Valgusrikas | 3,5% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 20,7% | 22,2% |
| Kerge värvitoon | 41,4% | 55,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 34,5% | 22,2% |
| Selge värvitoimivus | 3,5% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 51,8% | 77,8% |
| Maapõhine | 44,4% | 22,2% |
| Tume | 3,7% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 20,7% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 75,9% | 100,0% |
| Eerem ja ergas | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,9% | 0,0% |
| Õrna | 10,3% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 10,3% | 0,0% |
| Erilugus | 24,1% | 22,2% |
| Kõrge kontrast | 48,3% | 77,8% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 3,5% | 11,1% |
| Õrnalt segatud palett | 3,5% | 11,1% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 13,8% | 11,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 41,4% | 44,4% |
| Ühtne palett | 37,9% | 22,2% |
Millised on Joseph Murray Ince kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid Joseph Murray Ince on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on päevas Joseph Murray Ince konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Joseph Murray Ince lugeaskond
Millist teost Joseph Murray Ince on vaadatud kõige enam?
- Esmalt Hay-on-wye And The Brecon Beacons 200 külastusega ja 22% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 8 teost.
Kui suur on Joseph Murray Ince lugejaskond WikiOO.org platvormil?
- 1200 külastust ka twelve kuus: 400 kunstniku profiili ja 800 teostega.
Millised Joseph Murray Ince teosed vastavad lugejate valimikule?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), saavad 78% külastustest, mis moodustab 48% kataloogist.