Juan Gris Kes lugedega konsulteerib ja millised teosed

1887 – 1927

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Juan Gris lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Juan Gris: mida konsultatsioonid näitavad

Kõige rohkem on vaadatud teost Juan Gris Madame Josette Gris portree, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 1700 korda, moodustades 5% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Still Life with a Guitar ja Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees. Kunstniku lehe avati 6400 korda ja teoste lehede 29500 korda, kokku 35900 korda. Perioodi Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel kasvas konsultatsioonide arv 38% võrra. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 21200. Konsultatsioonide keeled on jaapani (18%), korea (15%) ja rootsi (15%). Lugejad tutvivad andmeid arvutid (80%), telefonid (16%) ja seadmed (4%) abil. Lugejad valivad Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) 37% külastustest, mis moodustab 24% kataloogist.

Juan Gris: enim vaadeldud 10 teost

Iga kirje juures on toodud Juan Gris teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Madame Josette Gris portree 1 Madame Josette Gris portree, 1916 1700 külastust · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1600 külastust · 4,8%
  3. Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees 3 Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees, 1915 1300 külastust · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 külastust · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 külastust · 2,4%
  6. Hommastreidl 6 Hommastreidl, 1915 600 külastust · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 külastust · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 külastust · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 külastust · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 külastust · 1,8%

Millal on Juan Gris andmete lehte vaadatud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Tabelis esitatud näitajaid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001200
Jul 2026150019700
Aug 202610004600
Sept 202637004000

Millal külastatakse Juan Gris teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Juan Gris kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Tabelis esitatud näitajaid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Madame Josette Gris portree000000000300400400
Sõrmede ja viinapumba vahel000000002001001000
Koht Ravignan - Üritus päik…0000000008000400
Hommastreidl0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Kuidas on Juan Gris vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Tabelis esitatud näitajaid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2870079,9%
telefonid590016,4%
seadmed13003,6%

Milles keelesid Juan Gris on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Tabelis esitatud näitajaid
KeelKülastusedJaga
jaapani70017,5%
korea60015,0%
rootsi60015,0%
poola50012,5%
vene40010,0%
inglise3007,5%
hispaania2005,0%
araabia1002,5%
soome1002,5%
itaalia1002,5%

Kui palju on päevas Juan Gris konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Tabelis esitatud näitajaid
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept900
teisip. 22 Sept100
kolmap. 23 Sept300
neljap. 24 Sept400
reede 25 Sept700
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept600
esmasp. 28 Sept300
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept1000
neljap. 1 Okt600
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt1300
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt1500
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt (ennust)900
teisip. 13 Okt (ennust)400
kolmap. 14 Okt (ennust)500
neljap. 15 Okt (ennust)500
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)600
pühap. 18 Okt (ennust)300
esmasp. 19 Okt (ennust)900
teisip. 20 Okt (ennust)500
kolmap. 21 Okt (ennust)500
neljap. 22 Okt (ennust)500
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)600
pühap. 25 Okt (ennust)300
esmasp. 26 Okt (ennust)900
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)300

Juan Gris lugeaskond

Millist teost Juan Gris on vaadatud kõige enam?

Esmalt Madame Josette Gris portree 1700 külastusega ja 5% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Juan Gris lugejaskond WikiOO.org platvormil?

35900 külastust ka twelve kuus: 6400 kunstniku profiili ja 29500 teostega.

Milleid seadmeid Juan Gris lugejad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (80%), telefonid (16%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 80% külastustest.

Millistes keeles Juan Gris lugejad räägivad?

jaapani (18%), korea (15%) ja rootsi (15%); jaapani katab 18%.

Millised Juan Gris teosed vastavad lugejate valimikule?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia), saavad 37% külastustest, mis moodustab 24% kataloogist.