Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jules Lefebvre lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Jules Lefebvre: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Jules Lefebvre: Tõde (2300 vaadet), mis moodustas 25% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad La Cigale ja Chloé. Etteannetega Jules Lefebvre on tutvitud 9800 korda: 2700 kunstniku profiilis ja 7100 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 6% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Sept 2026, mil külastusi oli 3700. Konsultatsioon toimub arvutid (54%), telefonid (44%) ja seadmed (2%) abil. Lugejad külastavad Tasakaalustatud (Kontrast) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 43% külastustest võrreldes 8% teostega.
Jules Lefebvre kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
Jules Lefebvre teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
Tõde, 1870
2300 külastust · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1300 külastust · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1300 külastust · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 külastust · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 külastust · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 külastust · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 külastust · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 külastust · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 külastust · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 külastust · 2,2%
Kui palju kordi Jules Lefebvre lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 1700 |
| Aug 2026 | 300 | 3200 |
| Sept 2026 | 1600 | 2100 |
Kui tihti külastatakse Jules Lefebvre teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Jules Lefebvre teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 32,0% | 60,4% |
| Pehme varjund | 22,0% | 14,3% |
| Kerge luminants | 18,0% | 23,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 18,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 10,0% | 2,2% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 32,0% | 44,0% |
| Kerge värvitoon | 20,0% | 37,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 34,0% | 13,2% |
| Selge värvitoimivus | 10,0% | 5,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 4,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 54,8% | 74,1% |
| Neutraalsed toonid | 30,9% | 18,5% |
| Tume | 14,3% | 7,4% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 36,0% | 49,5% |
| Tasakaalustatud | 42,0% | 44,0% |
| Eerem ja ergas | 22,0% | 6,6% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 2,0% | 0,0% |
| Õrna | 20,0% | 3,3% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 42,9% |
| Erilugus | 12,0% | 14,3% |
| Kõrge kontrast | 58,0% | 39,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,0% | 7,7% |
| Õrnalt segatud palett | 8,0% | 6,6% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 40,0% | 70,3% |
| Ühtne palett | 38,0% | 15,4% |
Millised Jules Lefebvre teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tõde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Diana, Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| clemence isaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| portrait of a women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chloé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 |
Milliseid seadmeid Jules Lefebvre vaatamiseks kasutatakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 5300 | 54,1% |
| telefonid | 4300 | 43,9% |
| seadmed | 200 | 2,0% |
Milles keelesid Jules Lefebvre on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| araabia | 700 | 46,7% |
| inglise | 200 | 13,3% |
| hispaania | 200 | 13,3% |
| itaalia | 100 | 6,7% |
| jaapani | 100 | 6,7% |
| läti | 100 | 6,7% |
| portugali | 100 | 6,7% |
Kui palju on Jules Lefebvre päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 300 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 400 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 200 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 800 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 500 |
| esmasp. 5 Okt | 200 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 100 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Jules Lefebvre lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Jules Lefebvre on vaadatud kõige rohkem?
- Tõde, mis on pälvanud 2300 külastust (25% kõigist Jules Lefebvre vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Jules Lefebvre vaadatud?
- 9800 korda kaheteist kuus: 2700 kunstniku profiilis ja 7100 teoste lehtedel.
Millel seadmetel Jules Lefebvre külastatakse?
- Jules Lefebvre kohta küsitakse arvutid (54%), telefonid (44%) ja seadmed (2%) abil; arvutid moodustavad 54% küsimustest.
Milliseid teoseid Jules Lefebvre teoseid lugejad eelistavad?
- Tasakaalustatud (Kontrast): 43% külastustest, võrreldes 8% kataloogist.