Karl Blossfeldt Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1865 – 1932

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Karl Blossfeldt lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Karl Blossfeldt: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Karl Blossfeldt: Art Forms in Nature 65 (200 vaadet), mis moodustas 12% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Art Forms in Nature 102 ja Art Forms in Nature 45. Etteannetega Karl Blossfeldt on tutvitud 1700 korda: 200 kunstniku profiilis ja 1500 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 50% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 1100. Lugejad külastavad Erilugus (Kontrast) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 24% külastustest võrreldes 10% teostega.

Karl Blossfeldt kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Karl Blossfeldt teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 külastust · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 külastust · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 külastust · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 külastust · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 külastust · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 külastust · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 külastust · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 külastust · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 külastust · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 külastust · 5,9%

Kui palju kordi Karl Blossfeldt lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sept 20260300

Kui tihti külastatakse Karl Blossfeldt teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Karl Blossfeldt teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Milles keelesid Karl Blossfeldt on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
saksa100100,0%

Kui palju on Karl Blossfeldt päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0

Küsimused Karl Blossfeldt lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Karl Blossfeldt on vaadatud kõige rohkem?

Art Forms in Nature 65, mis on pälvanud 200 külastust (12% kõigist Karl Blossfeldt vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Karl Blossfeldt vaadatud?

1700 korda kaheteist kuus: 200 kunstniku profiilis ja 1500 teoste lehtedel.

Milliseid teoseid Karl Blossfeldt teoseid lugejad eelistavad?

Erilugus (Kontrast): 24% külastustest, võrreldes 10% kataloogist.