Lam Qua Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1801 – 1860

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lam Qua lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lam Qua: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Lam Qua: Portrait of Keying (Qiying) (100 vaadet), mis moodustas 12% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Case No.3438 ja Case No.5583. Etteannetega Lam Qua on tutvitud 1200 korda: 500 kunstniku profiilis ja 700 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 80% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 600. Lugejad külastavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 75% külastustest võrreldes 47% teostega.

Lam Qua kõige vaadeldavaimad teosed (top 8)

Lam Qua teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 külastust · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 külastust · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 külastust · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 külastust · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 külastust · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 külastust · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 külastust · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 külastust · 12,5%

Kui palju kordi Lam Qua lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026200400
Aug 2026300200
Sept 20260100

Kui tihti külastatakse Lam Qua teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Lam Qua teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

Milles keelesid Lam Qua on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kui palju on Lam Qua päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt100
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt0
reede 23 Okt0
laup. 24 Okt0
pühap. 25 Okt0
esmasp. 26 Okt0
teisip. 27 Okt0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0
kolmap. 11 Nov (ennust)0
neljap. 12 Nov (ennust)0
reede 13 Nov (ennust)0
laup. 14 Nov (ennust)0
pühap. 15 Nov (ennust)0
esmasp. 16 Nov (ennust)0
teisip. 17 Nov (ennust)0

Küsimused Lam Qua lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Lam Qua on vaadatud kõige rohkem?

Portrait of Keying (Qiying), mis on pälvanud 100 külastust (12% kõigist Lam Qua vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 8 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Lam Qua vaadatud?

1200 korda kaheteist kuus: 500 kunstniku profiilis ja 700 teoste lehtedel.

Milliseid teoseid Lam Qua teoseid lugejad eelistavad?

Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 75% külastustest, võrreldes 47% kataloogist.