Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi László Paal lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
László Paal: statistika lühidalt
Inside The Forest on kunstniku László Paal kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 200 külastust, mis moodustab 10% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Poplars ja Study Of A Tree. Kokrekordne vaatamiste arv: 2300 (500 kunstniku lehel, 1800 teoseid). Maksimum: Jul 2026 (1900 külastust). Märkusel olev eelistus: Kõrge kontrast (Kontrast), mis moodustab 40% külastustest kataloogi 28% kohta.
László Paal enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on László Paal kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Inside The Forest
200 külastust · 10,0%
-
2
Poplars
200 külastust · 10,0%
-
3
Study Of A Tree
200 külastust · 10,0%
-
4
Frog Swamp
200 külastust · 10,0%
-
5
Cloudy Weather
200 külastust · 10,0%
-
6
At The End Of The Village
100 külastust · 5,0%
-
7
The Depth Of The Forest Ii
100 külastust · 5,0%
-
8
Sunset (collecting Faggot)
100 külastust · 5,0%
-
9
Forest Path
100 külastust · 5,0%
-
10
Homebound
100 külastust · 5,0%
Kuidas on László Paal rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kui palju on László Paal teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid László Paal teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 28,2% | 25,0% |
| Pehme varjund | 28,2% | 35,0% |
| Kerge luminants | 30,8% | 30,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 10,3% | 10,0% |
| Valgusrikas | 2,6% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 23,1% | 25,0% |
| Kerge värvitoon | 28,2% | 20,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 35,9% | 40,0% |
| Selge värvitoimivus | 12,8% | 15,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 64,5% | 73,7% |
| Tume | 19,4% | 15,8% |
| Neutraalsed toonid | 16,1% | 10,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 33,3% | 35,0% |
| Tasakaalustatud | 43,6% | 45,0% |
| Eerem ja ergas | 23,1% | 20,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,3% | 5,0% |
| Õrna | 28,2% | 35,0% |
| Tasakaalustatud | 15,4% | 5,0% |
| Erilugus | 17,9% | 15,0% |
| Kõrge kontrast | 28,2% | 40,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 5,1% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 5,1% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 41,0% | 50,0% |
| Ühtne palett | 48,7% | 50,0% |
Kuidas László Paal kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barbizon Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Road to Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Beilen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of the village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Road In Fontainebleau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The End Of The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Of Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on László Paal lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Mis on László Paal daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 100 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 100 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 200 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 100 |
László Paal: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku László Paal kõige vaadeldum teos?
- Inside The Forest: 200 külastust, 10% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on László Paal lugeaskond?
- 2300 külastust ka twelve kuus (500 kunstniku lehel, 1800 teose)
Kas lugejad eelistavad László Paal teosete mingit kategooriat?
- Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 40% külastustest kogu kataloogi 28% kohta.