Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Laura Knight lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Laura Knight: statistika lühidalt
Children Swimming on kunstniku Laura Knight kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 500 külastust, mis moodustab 11% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: The Green Sea, Lamorna ja Two dancers. Kokrekordne vaatamiste arv: 10600 (7300 kunstniku lehel, 3300 teoseid). Langus 26% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (4300 külastust). Seadmete jaotus: telefonid (59%), arvutid (37%) ja seadmed (4%). Märkusel olev eelistus: Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia), mis moodustab 49% külastustest kataloogi 26% kohta.
Laura Knight enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Laura Knight kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Children Swimming, 1913
500 külastust · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 külastust · 4,4%
-
3
Two dancers
200 külastust · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 külastust · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 külastust · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 külastust · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 külastust · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 külastust · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 külastust · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 külastust · 4,4%
Kuidas on Laura Knight rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 1900 | 2400 |
| Aug 2026 | 3000 | 400 |
| Sept 2026 | 2400 | 100 |
Kui palju on Laura Knight teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Laura Knight teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 50,0% | 46,7% |
| Pehme varjund | 16,0% | 17,8% |
| Kerge luminants | 20,0% | 26,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 14,0% | 6,7% |
| Valgusrikas | 0,0% | 2,2% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,0% | 40,0% |
| Kerge värvitoon | 30,0% | 24,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 16,0% | 28,9% |
| Selge värvitoimivus | 12,0% | 4,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 2,2% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 77,8% | 54,3% |
| Neutraalsed toonid | 11,1% | 31,4% |
| Tume | 11,1% | 14,3% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 48,0% | 57,8% |
| Tasakaalustatud | 36,0% | 35,6% |
| Eerem ja ergas | 16,0% | 6,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,0% | 13,3% |
| Õrna | 12,0% | 22,2% |
| Tasakaalustatud | 6,0% | 15,6% |
| Erilugus | 34,0% | 15,6% |
| Kõrge kontrast | 34,0% | 33,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 20,0% | 20,0% |
| Õrnalt segatud palett | 20,0% | 15,6% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,0% | 8,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 26,0% | 48,9% |
| Ühtne palett | 14,0% | 6,7% |
Kuidas Laura Knight kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kas Laura Knight külastatakse telefonis või arvutis?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita alusandmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| telefonid | 6300 | 59,4% |
| arvutid | 3900 | 36,8% |
| seadmed | 400 | 3,8% |
Kuidas on Laura Knight lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| jaapani | 1700 | 73,9% |
| prantsuse | 400 | 17,4% |
| poola | 100 | 4,3% |
| portugali | 100 | 4,3% |
Mis on Laura Knight daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 100 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 400 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 300 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 200 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 100 |
| laup. 10 Okt | 400 |
| pühap. 11 Okt | 300 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 200 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 400 |
| reede 16 Okt | 100 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 400 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 300 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 400 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 500 |
| reede 23 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 400 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 300 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 400 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 500 |
| reede 30 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 500 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 300 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 500 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 600 |
| reede 6 Nov (ennust) | 200 |
Laura Knight: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Laura Knight kõige vaadeldum teos?
- Children Swimming: 500 külastust, 11% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on Laura Knight lugeaskond?
- 10600 külastust ka twelve kuus (7300 kunstniku lehel, 3300 teose)
Kas Laura Knight kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Konsultatsioonid on jaotatud telefonid (59%), arvutid (37%) ja seadmed (4%) kategooriasse; juhtiv on telefonid osaga 59%.
Kas lugejad eelistavad Laura Knight teosete mingit kategooriat?
- Jah, Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): 49% külastustest kogu kataloogi 26% kohta.