Lee Ufan külastuste statistika

1936

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lee Ufan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lee Ufan: statistika lühidalt

From Point on kunstniku Lee Ufan kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 500 külastust, mis moodustab 46% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: From Line 80011 ja From Lines. Kokrekordne vaatamiste arv: 1100 (200 kunstniku lehel, 900 teoseid). Langus 100% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (800 külastust). Märkusel olev eelistus: Kerge värvitoon (Värvitoit), mis moodustab 82% külastustest kataloogi 25% kohta.

Lee Ufan enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 4

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Lee Ufan kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. From Point 1 From Point 500 külastust · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 külastust · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 külastust · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 külastust · 9,1%

Kuidas on Lee Ufan rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20260800
Aug 2026200100
Sept 202600

Kui palju on Lee Ufan teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Lee Ufan kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

Kuidas on Lee Ufan lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Mis on Lee Ufan daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0

Lee Ufan: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Lee Ufan kõige vaadeldum teos?

From Point: 500 külastust, 46% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 4.

Mis on Lee Ufan lugeaskond?

1100 külastust ka twelve kuus (200 kunstniku lehel, 900 teose)

Kas lugejad eelistavad Lee Ufan teosete mingit kategooriat?

Jah, Kerge värvitoon (Värvitoit): 82% külastustest kogu kataloogi 25% kohta.