Luca Giordano Kes lugedega konsulteerib ja millised teosed

1634 – 1705

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Luca Giordano lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Luca Giordano: mida konsultatsioonid näitavad

Kõige rohkem on vaadatud teost Luca Giordano The Fall of the Rebel Angels, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 2000 korda, moodustades 6% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele A Cynical Philospher ja Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne. Kunstniku lehe avati 3600 korda ja teoste lehede 30800 korda, kokku 34400 korda. Ajalisel perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 vähenes huviliste arv 40%. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 26800. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%) abil. Lugejad valivad Kõrge kontrast (Kontrast) 35% külastustest, mis moodustab 26% kataloogist.

Luca Giordano: enim vaadeldud 10 teost

Iga kirje juures on toodud Luca Giordano teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2000 külastust · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1100 külastust · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 külastust · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 külastust · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 külastust · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 külastust · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 külastust · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 külastust · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 külastust · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 külastust · 1,2%

Millal on Luca Giordano andmete lehte vaadatud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Tabelis esitatud näitajaid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026500400
Jul 2026200024800
Aug 20267003500
Sept 20264002100

Millal külastatakse Luca Giordano teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Luca Giordano kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Tabelis esitatud näitajaid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Kuidas on Luca Giordano vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Tabelis esitatud näitajaid
SeadeKülastusedJaga
arvutid3040088,4%
telefonid34009,9%
seadmed6001,7%

Milles keelesid Luca Giordano on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Tabelis esitatud näitajaid
KeelKülastusedJaga
itaalia60028,6%
prantsuse40019,0%
hispaania30014,3%
inglise2009,5%
korea2009,5%
saksa1004,8%
portugali1004,8%
vene1004,8%
rootsi1004,8%

Kui palju on päevas Luca Giordano konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Tabelis esitatud näitajaid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept400
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept1300
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt (ennust)500
reede 16 Okt (ennust)500
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)800
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)500
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)900
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)200

Luca Giordano lugeaskond

Millist teost Luca Giordano on vaadatud kõige enam?

Esmalt The Fall of the Rebel Angels 2000 külastusega ja 6% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Luca Giordano lugejaskond WikiOO.org platvormil?

34400 külastust ka twelve kuus: 3600 kunstniku profiili ja 30800 teostega.

Milleid seadmeid Luca Giordano lugejad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 88% külastustest.

Millised Luca Giordano teosed vastavad lugejate valimikule?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Kõrge kontrast (Kontrast), saavad 35% külastustest, mis moodustab 26% kataloogist.