Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Marie Laurencin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Marie Laurencin: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Marie Laurencin: Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) (1000 vaadet), mis moodustas 12% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad L'éventail (1911) ja La Barque (1920). Etteannetega Marie Laurencin on tutvitud 10500 korda: 3200 kunstniku profiilis ja 7300 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 7% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 5200. Konsultatsioon toimub arvutid (58%), telefonid (36%) ja seadmed (6%) abil. Lugejad külastavad Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 44% külastustest võrreldes 31% teostega.
Marie Laurencin kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
Marie Laurencin teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1000 külastust · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 külastust · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 külastust · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 külastust · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 külastust · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 külastust · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 külastust · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 külastust · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 külastust · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 külastust · 3,5%
Kui palju kordi Marie Laurencin lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 4300 |
| Aug 2026 | 1300 | 1400 |
| Sept 2026 | 1000 | 1500 |
Kui tihti külastatakse Marie Laurencin teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Marie Laurencin teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 2,0% | 1,2% |
| Pehme varjund | 10,2% | 15,3% |
| Kerge luminants | 34,7% | 40,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 40,8% | 43,5% |
| Valgusrikas | 12,2% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 61,2% | 67,1% |
| Kerge värvitoon | 28,6% | 27,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 10,2% | 5,9% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 78,8% | 88,0% |
| Maapõhine | 12,1% | 12,0% |
| Monokroomne | 9,1% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 51,0% | 60,0% |
| Tasakaalustatud | 42,9% | 34,1% |
| Eerem ja ergas | 6,1% | 5,9% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 24,5% | 11,8% |
| Õrna | 28,6% | 24,7% |
| Tasakaalustatud | 12,2% | 16,5% |
| Erilugus | 12,2% | 24,7% |
| Kõrge kontrast | 22,4% | 22,4% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 30,6% | 43,5% |
| Õrnalt segatud palett | 22,4% | 20,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,1% | 9,4% |
| Värvide tugev ühtsus | 20,4% | 20,0% |
| Ühtne palett | 20,4% | 7,1% |
Millised Marie Laurencin teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girls in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Marie Laurencin vaatamiseks kasutatakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6100 | 58,1% |
| telefonid | 3800 | 36,2% |
| seadmed | 600 | 5,7% |
Milles keelesid Marie Laurencin on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 900 | 60,0% |
| hispaania | 200 | 13,3% |
| taani | 100 | 6,7% |
| korea | 100 | 6,7% |
| vene | 100 | 6,7% |
| Chinese | 100 | 6,7% |
Kui palju on Marie Laurencin päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 100 |
| laup. 26 Sept | 200 |
| pühap. 27 Sept | 200 |
| esmasp. 28 Sept | 400 |
| teisip. 29 Sept | 100 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 1000 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 300 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 400 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 400 |
| laup. 10 Okt | 700 |
| pühap. 11 Okt | 100 |
| esmasp. 12 Okt | 300 |
| teisip. 13 Okt | 100 |
| kolmap. 14 Okt | 300 |
| neljap. 15 Okt | 200 |
| reede 16 Okt (ennust) | 800 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 500 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 300 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 400 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 400 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 200 |
| reede 23 Okt (ennust) | 900 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 500 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 400 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 400 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 400 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 200 |
| reede 30 Okt (ennust) | 1000 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 600 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 400 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 500 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 500 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 300 |
Küsimused Marie Laurencin lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Marie Laurencin on vaadatud kõige rohkem?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), mis on pälvanud 1000 külastust (12% kõigist Marie Laurencin vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Marie Laurencin vaadatud?
- 10500 korda kaheteist kuus: 3200 kunstniku profiilis ja 7300 teoste lehtedel.
Millel seadmetel Marie Laurencin külastatakse?
- Marie Laurencin kohta küsitakse arvutid (58%), telefonid (36%) ja seadmed (6%) abil; arvutid moodustavad 58% küsimustest.
Milliseid teoseid Marie Laurencin teoseid lugejad eelistavad?
- Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 44% külastustest, võrreldes 31% kataloogist.