Max Ernst külastuste statistika

1891 – 1976

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Max Ernst lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Max Ernst: statistika lühidalt

Euroopa pärast sadu II on kunstniku Max Ernst kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 8100 külastust, mis moodustab 6% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Vaikuse silm ja Surrealism and Painting. Kokrekordne vaatamiste arv: 123400 (41300 kunstniku lehel, 82100 teoseid). Langus 8% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (72700 külastust). Keeled: inglise (29%), prantsuse (21%) ja saksa (11%). Riigid: Ameerika Ühendriigid (20%), Itaalia (8%) ja Rootsi (8%). Seadmete jaotus: arvutid (66%), telefonid (28%) ja seadmed (5%). Märkusel olev eelistus: Müstiline (Lütlus), mis moodustab 49% külastustest kataloogi 26% kohta.

Max Ernst enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Max Ernst kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Euroopa pärast sadu II 1 Euroopa pärast sadu II, 1942 8100 külastust · 5,8%
  2. Vaikuse silm 2 Vaikuse silm, 1943 6100 külastust · 4,3%
  3. Surrealism and Painting 3 Surrealism and Painting, 1942 6100 külastust · 4,3%
  4. The Elephant Celebes 4 The Elephant Celebes, 1921 6000 külastust · 4,3%
  5. The Angel of the home or the Triumph of Surrealism 5 The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937 5200 külastust · 3,7%
  6. Püha Antoni kiimatus 6 Püha Antoni kiimatus 4700 külastust · 3,3%
  7. Sellest Mehed Midagi Ei Tea 7 Sellest Mehed Midagi Ei Tea, 1923 3300 külastust · 2,4%
  8. Explosioon katedraalis 8 Explosioon katedraalis 3200 külastust · 2,3%
  9. The Entire City 9 The Entire City 2600 külastust · 1,9%
  10. невеста riietatakse 10 невеста riietatakse, 1940 2100 külastust · 1,5%

Kuidas on Max Ernst rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202601700
Jul 20261180060900
Aug 2026930016200
Sept 2026202003300

Kui palju on Max Ernst teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Max Ernst kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Elephant Celebes0000000030010001200300
Euroopa pärast sadu II0000000010032001200200
Sellest Mehed Midagi Ei Tea00000000016001000
Kogu linn0000000009001000
Célèbes või Elefant Célèbes0000000001001000
Napoleon kõrbedus00000000080000
невеста riietatakse00000000010001000
Neistõugast Vaimustus0000000002002000
Oedipus Rex00000000060000
Les dieux obscurs (Tumedad…0000000007001000

Kas Max Ernst külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid8180066,3%
telefonid3500028,4%
seadmed66005,3%

Kuidas on Max Ernst lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise660029,5%
prantsuse480021,4%
saksa250011,2%
hispaania14006,2%
korea11004,9%
vene10004,5%
portugali8003,6%
slovaki7003,1%
taani6002,7%
rootsi6002,7%

Mis on Max Ernst daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
teisip. 22 Sept2500
kolmap. 23 Sept2900
neljap. 24 Sept3600
reede 25 Sept4200
laup. 26 Sept3900
pühap. 27 Sept3100
esmasp. 28 Sept6000
teisip. 29 Sept2400
kolmap. 30 Sept2500
neljap. 1 Okt3600
reede 2 Okt3300
laup. 3 Okt2500
pühap. 4 Okt3200
esmasp. 5 Okt3900
teisip. 6 Okt4600
kolmap. 7 Okt4100
neljap. 8 Okt5700
reede 9 Okt5200
laup. 10 Okt4000
pühap. 11 Okt3700
esmasp. 12 Okt4600
teisip. 13 Okt (ennust)4100
kolmap. 14 Okt (ennust)4100
neljap. 15 Okt (ennust)5600
reede 16 Okt (ennust)5500
laup. 17 Okt (ennust)4500
pühap. 18 Okt (ennust)4300
esmasp. 19 Okt (ennust)6300
teisip. 20 Okt (ennust)4300
kolmap. 21 Okt (ennust)4300
neljap. 22 Okt (ennust)5900
reede 23 Okt (ennust)5800
laup. 24 Okt (ennust)4800
pühap. 25 Okt (ennust)4600
esmasp. 26 Okt (ennust)6600
teisip. 27 Okt (ennust)4600
kolmap. 28 Okt (ennust)4600
neljap. 29 Okt (ennust)6200
reede 30 Okt (ennust)6100
laup. 31 Okt (ennust)5000
pühap. 1 Nov (ennust)4800
esmasp. 2 Nov (ennust)7000

Max Ernst: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Max Ernst kõige vaadeldum teos?

Euroopa pärast sadu II: 8100 külastust, 6% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Max Ernst lugeaskond?

123400 külastust ka twelve kuus (41300 kunstniku lehel, 82100 teose)

Kas Max Ernst kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (66%), telefonid (28%) ja seadmed (5%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 66%.

Millistes keeles Max Ernst kohta uuritakse?

inglise (29%), prantsuse (21%) ja saksa (11%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 29%.

Kas lugejad eelistavad Max Ernst teosete mingit kategooriat?

Jah, Müstiline (Lütlus): 49% külastustest kogu kataloogi 26% kohta.