Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas Tournier lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Nicolas Tournier: statistika lühidalt
Merry Company on kunstniku Nicolas Tournier kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 300 külastust, mis moodustab 19% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: The Descent from the Cross ja Roman Charity. Kokrekordne vaatamiste arv: 2300 (1000 kunstniku lehel, 1300 teoseid). Langus 100% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (2200 külastust). Märkusel olev eelistus: Kerge värvitoon (Värvitoit), mis moodustab 62% külastustest kataloogi 34% kohta.
Nicolas Tournier enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Nicolas Tournier kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Merry Company
300 külastust · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 külastust · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 külastust · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 külastust · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 külastust · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 külastust · 6,2%
-
7
The Concert
100 külastust · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 külastust · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 külastust · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 külastust · 6,2%
Kuidas on Nicolas Tournier rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1000 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui palju on Nicolas Tournier teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Nicolas Tournier teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Melanhooliline | 50,0% | 66,7% |
| Rahu ja vaikus | 16,7% | 33,3% |
| Dramatiline | 16,7% | 0,0% |
| Reflektiivne | 16,7% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 84,0% | 93,8% |
| Pehme varjund | 10,0% | 6,2% |
| Kerge luminants | 6,0% | 0,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 60,0% | 37,5% |
| Kerge värvitoon | 34,0% | 62,5% |
| Tasakaalustatud pehme | 4,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 95,3% | 100,0% |
| Tume | 2,3% | 0,0% |
| Neutraalsed toonid | 2,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 84,0% | 93,8% |
| Tasakaalustatud | 16,0% | 6,2% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 28,0% | 25,0% |
| Õrna | 38,0% | 31,2% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 12,5% |
| Erilugus | 6,0% | 6,2% |
| Kõrge kontrast | 20,0% | 25,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 12,0% | 25,0% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 12,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,0% | 6,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 42,0% | 43,8% |
| Ühtne palett | 16,0% | 12,5% |
Kuidas Nicolas Tournier kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with Goliath’s head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on Nicolas Tournier lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Mis on Nicolas Tournier daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 100 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
Nicolas Tournier: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Nicolas Tournier kõige vaadeldum teos?
- Merry Company: 300 külastust, 19% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on Nicolas Tournier lugeaskond?
- 2300 külastust ka twelve kuus (1000 kunstniku lehel, 1300 teose)
Kas lugejad eelistavad Nicolas Tournier teosete mingit kategooriat?
- Jah, Kerge värvitoon (Värvitoit): 62% külastustest kogu kataloogi 34% kohta.