Paul Klee külastuste statistika

1879 – 1940

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Klee lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Paul Klee: statistika lühidalt

Twittering Machine on kunstniku Paul Klee kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 7800 külastust, mis moodustab 4% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Parnassusele ja Flora on sand. Kokrekordne vaatamiste arv: 213000 (42800 kunstniku lehel, 170200 teoseid). Tõus 81% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (120700 külastust). Keeled: inglise (35%), korea (12%) ja hispaania (10%). Riigid: Argentina (10%), Ameerika Ühendriigid (10%) ja Prantsusmaa (8%). Seadmete jaotus: arvutid (70%), telefonid (26%) ja seadmed (4%). Märkusel olev eelistus: Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia), mis moodustab 30% külastustest kataloogi 14% kohta.

Paul Klee enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Paul Klee kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Twittering Machine 1 Twittering Machine 7800 külastust · 4,2%
  2. Parnassusele 2 Parnassusele, 1932 6300 külastust · 3,4%
  3. Flora on sand 3 Flora on sand, 1927 3700 külastust · 2,0%
  4. Maastik kollaste lindudega 4 Maastik kollaste lindudega, 1923 3700 külastust · 2,0%
  5. Niili legend 5 Niili legend, 1937 3500 külastust · 1,9%
  6. Southern (Tunisian) Gardens 6 Southern (Tunisian) Gardens 3400 külastust · 1,8%
  7. Fire at Full Moon 7 Fire at Full Moon 2900 külastust · 1,5%
  8. Kaladpilt 8 Kaladpilt, 1925 2400 külastust · 1,3%
  9. Roosapüha 9 Roosapüha, 1920 2300 külastust · 1,2%
  10. Punakasane ja lilla-kollane rütmid 10 Punakasane ja lilla-kollane rütmid, 1920 2300 külastust · 1,2%

Kuidas on Paul Klee rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261006200
Jul 202612900107800
Aug 20261160019000
Sept 20261820037200

Kui palju on Paul Klee teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Paul Klee kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Twittering Machine00000000019008004000
Parnassusele00000000016006002800
Niili legend00000000010002002100
Fish Magic000000000300100100
Komikute reklaamikindel0000000004002001000
Maastik kollaste lindudega0000000002100200700
Roosapüha0000000008002001100
Flora on sand00000000010008001500
May Picture000000000800200700
Tugev unistus0000000001000400

Kas Paul Klee külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid15010070,5%
telefonid5460025,6%
seadmed83003,9%

Kuidas on Paul Klee lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise590035,1%
korea210012,5%
hispaania16009,5%
itaalia8004,8%
vene8004,8%
hollandi7004,2%
rootsi7004,2%
saksa6003,6%
prantsuse5003,0%
portugali5003,0%

Mis on Paul Klee daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept1900
neljap. 24 Sept2100
reede 25 Sept2300
laup. 26 Sept1800
pühap. 27 Sept3000
esmasp. 28 Sept4000
teisip. 29 Sept2400
kolmap. 30 Sept6800
neljap. 1 Okt2600
reede 2 Okt2600
laup. 3 Okt3100
pühap. 4 Okt5200
esmasp. 5 Okt2600
teisip. 6 Okt2700
kolmap. 7 Okt3400
neljap. 8 Okt2900
reede 9 Okt3400
laup. 10 Okt3500
pühap. 11 Okt2400
esmasp. 12 Okt4600
teisip. 13 Okt5500
kolmap. 14 Okt (ennust)5100
neljap. 15 Okt (ennust)3200
reede 16 Okt (ennust)3500
laup. 17 Okt (ennust)3600
pühap. 18 Okt (ennust)4500
esmasp. 19 Okt (ennust)4800
teisip. 20 Okt (ennust)4500
kolmap. 21 Okt (ennust)5700
neljap. 22 Okt (ennust)3600
reede 23 Okt (ennust)3900
laup. 24 Okt (ennust)3900
pühap. 25 Okt (ennust)5000
esmasp. 26 Okt (ennust)5200
teisip. 27 Okt (ennust)5000
kolmap. 28 Okt (ennust)6100
neljap. 29 Okt (ennust)3800
reede 30 Okt (ennust)4200
laup. 31 Okt (ennust)4200
pühap. 1 Nov (ennust)5300
esmasp. 2 Nov (ennust)5600
teisip. 3 Nov (ennust)5300

Paul Klee: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Paul Klee kõige vaadeldum teos?

Twittering Machine: 7800 külastust, 4% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Paul Klee lugeaskond?

213000 külastust ka twelve kuus (42800 kunstniku lehel, 170200 teose)

Kas Paul Klee kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (70%), telefonid (26%) ja seadmed (4%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 70%.

Millistes keeles Paul Klee kohta uuritakse?

inglise (35%), korea (12%) ja hispaania (10%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 35%.

Kas lugejad eelistavad Paul Klee teosete mingit kategooriat?

Jah, Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 30% külastustest kogu kataloogi 14% kohta.