Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Paul Weber lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Paul Weber: statistika lühidalt
In the Catskills on kunstniku Paul Weber kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 300 külastust, mis moodustab 27% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Mountain Pools ja Extensive Landscape with Valley and Mountains. Kokrekordne vaatamiste arv: 1600 (600 kunstniku lehel, 1000 teoseid). Langus 67% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (1200 külastust). Märkusel olev eelistus: Maapõhine (Väripalett), mis moodustab 82% külastustest kataloogi 62% kohta.
Paul Weber enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 6
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Paul Weber kõige rohkem vaadeldud teos.
Kuidas on Paul Weber rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
Kui palju on Paul Weber teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Paul Weber teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 12,5% | 9,1% |
| Pehme varjund | 75,0% | 90,9% |
| Kerge luminants | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 12,5% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 25,0% | 36,4% |
| Kerge värvitoon | 37,5% | 18,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 12,5% | 27,3% |
| Selge värvitoimivus | 25,0% | 18,2% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 62,5% | 81,8% |
| Tume | 25,0% | 18,2% |
| Neutraalsed toonid | 12,5% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 25,0% | 36,4% |
| Tasakaalustatud | 62,5% | 54,5% |
| Eerem ja ergas | 12,5% | 9,1% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 12,5% | 9,1% |
| Õrna | 12,5% | 9,1% |
| Tasakaalustatud | 12,5% | 18,2% |
| Erilugus | 0,0% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 62,5% | 63,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 12,5% | 9,1% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 62,5% | 72,7% |
| Ühtne palett | 25,0% | 18,2% |
Kuidas Paul Weber kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titti, Lake Como, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Pools | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on Paul Weber lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 200 | 100,0% |
Mis on Paul Weber daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 100 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Paul Weber: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Paul Weber kõige vaadeldum teos?
- In the Catskills: 300 külastust, 27% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 6.
Mis on Paul Weber lugeaskond?
- 1600 külastust ka twelve kuus (600 kunstniku lehel, 1000 teose)
Kas lugejad eelistavad Paul Weber teosete mingit kategooriat?
- Jah, Maapõhine (Väripalett): 82% külastustest kogu kataloogi 62% kohta.