Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Rafael Barradas lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Rafael Barradas: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Rafael Barradas: Barcelona Street at 1 pm (300 vaadet), mis moodustas 6% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Aragon ja Hospital. Etteannetega Rafael Barradas on tutvitud 7300 korda: 2000 kunstniku profiilis ja 5300 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 33% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 5200. Konsultatsioon toimub arvutid (89%) ja telefonid (11%) abil. Lugejad külastavad Kõrge kontrast (Kontrast) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 47% külastustest võrreldes 32% teostega.
Rafael Barradas kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
Rafael Barradas teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 külastust · 5,5%
-
2
Aragon
300 külastust · 5,5%
-
3
Hospital
300 külastust · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 külastust · 3,6%
-
5
poster
200 külastust · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 külastust · 3,6%
-
7
Figure 1
200 külastust · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 külastust · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 külastust · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 külastust · 3,6%
Kui palju kordi Rafael Barradas lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 500 |
| Jul 2026 | 1500 | 3700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sept 2026 | 400 | 200 |
Kui tihti külastatakse Rafael Barradas teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Rafael Barradas teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 2,0% | 10,9% |
| Pehme varjund | 2,0% | 5,5% |
| Kerge luminants | 24,0% | 21,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 24,0% | 36,4% |
| Valgusrikas | 48,0% | 25,4% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 42,0% | 32,7% |
| Kerge värvitoon | 10,0% | 21,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,0% | 16,4% |
| Selge värvitoimivus | 22,0% | 27,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 4,0% | 1,8% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 44,0% | 44,9% |
| Maapõhine | 22,0% | 24,5% |
| Pastelltoonid | 18,0% | 12,2% |
| Tume | 10,0% | 16,3% |
| Monokroomne | 4,0% | 0,0% |
| Lõunapea loojumine | 2,0% | 2,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 38,0% | 34,5% |
| Tasakaalustatud | 20,0% | 27,3% |
| Eerem ja ergas | 42,0% | 38,2% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 16,0% | 10,9% |
| Õrna | 18,0% | 18,2% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 7,3% |
| Erilugus | 24,0% | 16,4% |
| Kõrge kontrast | 32,0% | 47,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 1,8% |
| Õrnalt segatud palett | 2,0% | 7,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 12,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 34,0% | 27,3% |
| Ühtne palett | 54,0% | 50,9% |
Millised Rafael Barradas teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Rafael Barradas vaatamiseks kasutatakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6500 | 89,0% |
| telefonid | 800 | 11,0% |
Milles keelesid Rafael Barradas on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 300 | 75,0% |
| hispaania | 100 | 25,0% |
Kui palju on Rafael Barradas päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 200 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Rafael Barradas lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Rafael Barradas on vaadatud kõige rohkem?
- Barcelona Street at 1 pm, mis on pälvanud 300 külastust (6% kõigist Rafael Barradas vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Rafael Barradas vaadatud?
- 7300 korda kaheteist kuus: 2000 kunstniku profiilis ja 5300 teoste lehtedel.
Millel seadmetel Rafael Barradas külastatakse?
- Rafael Barradas kohta küsitakse arvutid (89%) ja telefonid (11%) abil; arvutid moodustavad 89% küsimustest.
Milliseid teoseid Rafael Barradas teoseid lugejad eelistavad?
- Kõrge kontrast (Kontrast): 47% külastustest, võrreldes 32% kataloogist.