Remedios Varo Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1865 – 1911

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Remedios Varo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Remedios Varo: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Remedios Varo: The call (3500 vaadet), mis moodustas 8% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise. Etteannetega Remedios Varo on tutvitud 56400 korda: 17700 kunstniku profiilis ja 38700 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 93% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 25600. Kirjed on kättesaadavad itaalia (24%), hispaania (13%) ja rootsi (11%) keeles. Konsultatsioon toimub arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%) abil. Lugejad külastavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 35% külastustest võrreldes 16% teostega.

Remedios Varo kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Remedios Varo teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. The call 1 The call 3500 külastust · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3000 külastust · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1800 külastust · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1700 külastust · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1600 külastust · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1300 külastust · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1200 külastust · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1200 külastust · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1100 külastust · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1100 külastust · 2,5%

Kui palju kordi Remedios Varo lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200400
Jul 2026630019300
Aug 202626007700
Sept 2026860011300

Kui tihti külastatakse Remedios Varo teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Remedios Varo teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001400

Milliseid seadmeid Remedios Varo vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid3160056,0%
telefonid2230039,5%
seadmed25004,4%

Milles keelesid Remedios Varo on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
itaalia290024,4%
hispaania150012,6%
rootsi130010,9%
inglise120010,1%
portugali120010,1%
vene8006,7%
saksa4003,4%
tšehhi3002,5%
ungari3002,5%
leedu3002,5%

Kui palju on Remedios Varo päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept300
neljap. 24 Sept1100
reede 25 Sept1700
laup. 26 Sept1600
pühap. 27 Sept1400
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept800
kolmap. 30 Sept600
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt1400
laup. 3 Okt900
pühap. 4 Okt2700
esmasp. 5 Okt2200
teisip. 6 Okt700
kolmap. 7 Okt2500
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt1300
laup. 10 Okt500
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt1300
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt (ennust)1200
neljap. 15 Okt (ennust)1100
reede 16 Okt (ennust)1600
laup. 17 Okt (ennust)1100
pühap. 18 Okt (ennust)1800
esmasp. 19 Okt (ennust)1500
teisip. 20 Okt (ennust)900
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)1200
reede 23 Okt (ennust)1600
laup. 24 Okt (ennust)1100
pühap. 25 Okt (ennust)1900
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)1300
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1700
laup. 31 Okt (ennust)1200
pühap. 1 Nov (ennust)1900
esmasp. 2 Nov (ennust)1600
teisip. 3 Nov (ennust)900

Küsimused Remedios Varo lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Remedios Varo on vaadatud kõige rohkem?

The call, mis on pälvanud 3500 külastust (8% kõigist Remedios Varo vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Remedios Varo vaadatud?

56400 korda kaheteist kuus: 17700 kunstniku profiilis ja 38700 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Remedios Varo külastatakse?

Remedios Varo kohta küsitakse arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%) abil; arvutid moodustavad 56% küsimustest.

Milles keelesid Remedios Varo on külastatud?

Keeles itaalia (24%), hispaania (13%) ja rootsi (11%). Esimesena on itaalia osakes 24%.

Milliseid teoseid Remedios Varo teoseid lugejad eelistavad?

Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 35% külastustest, võrreldes 16% kataloogist.