Robert Delaunay külastuste statistika

1885 – 1941

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Robert Delaunay lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Robert Delaunay: statistika lühidalt

Paris Linn on kunstniku Robert Delaunay kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 7600 külastust, mis moodustab 44% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Eiffel torn ja Eiffel Tower. Kokrekordne vaatamiste arv: 21600 (6200 kunstniku lehel, 15400 teoseid). Tõus 159% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Sept 2026 (9600 külastust). Keeled: inglise (28%), prantsuse (20%) ja itaalia (20%). Seadmete jaotus: arvutid (69%), telefonid (24%) ja seadmed (7%). Märkusel olev eelistus: Modernne (Lütlus), mis moodustab 60% külastustest kataloogi 11% kohta.

Robert Delaunay enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Robert Delaunay kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Paris Linn 1 Paris Linn, 1912 7600 külastust · 44,4%
  2. Eiffel torn 2 Eiffel torn, 1914 1900 külastust · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1000 külastust · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 külastust · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 külastust · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 külastust · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 külastust · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 külastust · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 külastust · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 külastust · 1,8%

Kuidas on Robert Delaunay rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200100
Jul 202617006300
Aug 20263003400
Sept 202640005600

Kui palju on Robert Delaunay teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Robert Delaunay kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Paris Linn000000000210022002900
Eiffel torn0000000004002001200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Kas Robert Delaunay külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid1480068,5%
telefonid520024,1%
seadmed16007,4%

Kuidas on Robert Delaunay lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise130028,3%
prantsuse90019,6%
itaalia90019,6%
hollandi3006,5%
hispaania2004,3%
korea2004,3%
portugali2004,3%
bulgaaria1002,2%
saksa1002,2%
vene1002,2%

Mis on Robert Delaunay daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept400
neljap. 24 Sept700
reede 25 Sept800
laup. 26 Sept400
pühap. 27 Sept200
esmasp. 28 Sept600
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept700
neljap. 1 Okt300
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt1200
kolmap. 7 Okt700
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt600
teisip. 13 Okt600
kolmap. 14 Okt (ennust)500
neljap. 15 Okt (ennust)500
reede 16 Okt (ennust)500
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)500
teisip. 20 Okt (ennust)700
kolmap. 21 Okt (ennust)500
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)400
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)500
teisip. 27 Okt (ennust)700
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)400
teisip. 3 Nov (ennust)600

Robert Delaunay: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Robert Delaunay kõige vaadeldum teos?

Paris Linn: 7600 külastust, 44% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Robert Delaunay lugeaskond?

21600 külastust ka twelve kuus (6200 kunstniku lehel, 15400 teose)

Kas Robert Delaunay kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (69%), telefonid (24%) ja seadmed (7%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 69%.

Millistes keeles Robert Delaunay kohta uuritakse?

inglise (28%), prantsuse (20%) ja itaalia (20%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 28%.

Kas lugejad eelistavad Robert Delaunay teosete mingit kategooriat?

Jah, Modernne (Lütlus): 60% külastustest kogu kataloogi 11% kohta.