Rosa Bonheur Kes lugedega konsulteerib ja millised teosed

1822 – 1899

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Rosa Bonheur lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Rosa Bonheur: mida konsultatsioonid näitavad

Kõige rohkem on vaadatud teost Rosa Bonheur The Horse Fair, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 900 korda, moodustades 12% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ja Head of a Donkey. Kunstniku lehe avati 3700 korda ja teoste lehede 5800 korda, kokku 9500 korda. Perioodi Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel kasvas konsultatsioonide arv 1367% võrra. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 4600. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (56%), telefonid (38%) ja seadmed (6%) abil. Lugejad valivad Rahustav (Emotsionaalne toon) 56% külastustest, mis moodustab 0% kataloogist.

Rosa Bonheur: enim vaadeldud 10 teost

Iga kirje juures on toodud Rosa Bonheur teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 külastust · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 külastust · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 külastust · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 külastust · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 külastust · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 külastust · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 külastust · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 külastust · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 külastust · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 külastust · 2,7%

Millal on Rosa Bonheur andmete lehte vaadatud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Tabelis esitatud näitajaid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100100
Jul 20268003800
Aug 2026100200
Sept 202627001700

Millal külastatakse Rosa Bonheur teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Rosa Bonheur kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Tabelis esitatud näitajaid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Kuidas on Rosa Bonheur vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Tabelis esitatud näitajaid
SeadeKülastusedJaga
arvutid530055,8%
telefonid360037,9%
seadmed6006,3%

Milles keelesid Rosa Bonheur on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Tabelis esitatud näitajaid
KeelKülastusedJaga
saksa120048,0%
prantsuse50020,0%
inglise2008,0%
hispaania2008,0%
itaalia2008,0%
slovaki1004,0%
rootsi1004,0%

Kui palju on päevas Rosa Bonheur konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Tabelis esitatud näitajaid
PäevKülastused
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept1000
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt600
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt1000
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt400
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt300
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt (ennust)700
pühap. 18 Okt (ennust)300
esmasp. 19 Okt (ennust)500
teisip. 20 Okt (ennust)300
kolmap. 21 Okt (ennust)300
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)200
laup. 24 Okt (ennust)700
pühap. 25 Okt (ennust)400
esmasp. 26 Okt (ennust)600
teisip. 27 Okt (ennust)300
kolmap. 28 Okt (ennust)300
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)200
laup. 31 Okt (ennust)800
pühap. 1 Nov (ennust)400
esmasp. 2 Nov (ennust)600
teisip. 3 Nov (ennust)300
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)400
reede 6 Nov (ennust)200

Rosa Bonheur lugeaskond

Millist teost Rosa Bonheur on vaadatud kõige enam?

Esmalt The Horse Fair 900 külastusega ja 12% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Rosa Bonheur lugejaskond WikiOO.org platvormil?

9500 külastust ka twelve kuus: 3700 kunstniku profiili ja 5800 teostega.

Milleid seadmeid Rosa Bonheur lugejad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (56%), telefonid (38%) ja seadmed (6%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 56% külastustest.

Millised Rosa Bonheur teosed vastavad lugejate valimikule?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Rahustav (Emotsionaalne toon), saavad 56% külastustest, mis moodustab 0% kataloogist.