Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Stephen Chaplin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Stephen Chaplin: mida konsultatsioonid näitavad
Kõige rohkem on vaadatud teost Stephen Chaplin Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 200 korda, moodustades 6% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 ja Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. Kunstniku lehe avati 1900 korda ja teoste lehede 2500 korda, kokku 4400 korda. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 3500. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (84%) ja telefonid (16%) abil. Lugejad valivad Selge värvitoimivus (Värvitoit) 45% külastustest, mis moodustab 10% kataloogist.
Stephen Chaplin: enim vaadeldud 10 teost
Iga kirje juures on toodud Stephen Chaplin teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 külastust · 6,1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 külastust · 6,1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 külastust · 6,1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 külastust · 6,1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 külastust · 6,1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 külastust · 3,0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 külastust · 3,0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 külastust · 3,0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 külastust · 3,0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 külastust · 3,0%
Millal on Stephen Chaplin andmete lehte vaadatud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1200 | 2300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 100 |
Millal külastatakse Stephen Chaplin teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad valivad Stephen Chaplin teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 6,0% | 6,1% |
| Pehme varjund | 24,0% | 36,4% |
| Kerge luminants | 44,0% | 21,2% |
| Valgusrikas tasakaal | 24,0% | 36,4% |
| Valgusrikas | 2,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 26,0% | 21,2% |
| Kerge värvitoon | 32,0% | 15,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 30,0% | 18,2% |
| Selge värvitoimivus | 10,0% | 45,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 42,5% | 28,6% |
| Neutraalsed toonid | 37,5% | 28,6% |
| Tume | 20,0% | 42,9% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 38,0% | 27,3% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 36,4% |
| Eerem ja ergas | 12,0% | 36,4% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,0% | 6,1% |
| Õrna | 20,0% | 18,2% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 6,1% |
| Erilugus | 20,0% | 15,2% |
| Kõrge kontrast | 44,0% | 54,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 42,0% | 30,3% |
| Õrnalt segatud palett | 16,0% | 12,1% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 6,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 24,0% | 21,2% |
| Ühtne palett | 10,0% | 30,3% |
Millised on Stephen Chaplin kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on Stephen Chaplin vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Tabelis esitatud näitajaid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3700 | 84,1% |
| telefonid | 700 | 15,9% |
Milles keelesid Stephen Chaplin on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 500 | 83,3% |
| hollandi | 100 | 16,7% |
Kui palju on päevas Stephen Chaplin konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 100 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 100 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 700 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 800 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 100 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 900 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 200 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 1100 |
Stephen Chaplin lugeaskond
Millist teost Stephen Chaplin on vaadatud kõige enam?
- Esmalt Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 200 külastusega ja 6% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Stephen Chaplin lugejaskond WikiOO.org platvormil?
- 4400 külastust ka twelve kuus: 1900 kunstniku profiili ja 2500 teostega.
Milleid seadmeid Stephen Chaplin lugejad kasutavad?
- Kasutatakse arvutid (84%) ja telefonid (16%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 84% külastustest.
Millised Stephen Chaplin teosed vastavad lugejate valimikule?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Selge värvitoimivus (Värvitoit), saavad 45% külastustest, mis moodustab 10% kataloogist.