Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Stuart Davis lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Stuart Davis: statistika lühidalt
Visa 1 on kunstniku Stuart Davis kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 300 külastust, mis moodustab 6% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Garage No. 1 ja Study for ''Blips and Ifs''. Kokrekordne vaatamiste arv: 5400 (1100 kunstniku lehel, 4300 teoseid). Langus 43% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (4100 külastust). Seadmete jaotus: arvutid (83%) ja telefonid (17%). Märkusel olev eelistus: Maapõhine (Väripalett), mis moodustab 32% külastustest kataloogi 9% kohta.
Stuart Davis enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Stuart Davis kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Visa 1
300 külastust · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 külastust · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 külastust · 4,3%
-
4
Odol
100 külastust · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 külastust · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 külastust · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 külastust · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 külastust · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 külastust · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 külastust · 2,1%
Kuidas on Stuart Davis rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sept 2026 | 400 | 0 |
Kui palju on Stuart Davis teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Stuart Davis teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 8,0% | 8,5% |
| Pehme varjund | 14,0% | 8,5% |
| Kerge luminants | 12,0% | 29,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 50,0% | 40,4% |
| Valgusrikas | 16,0% | 12,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 24,0% | 21,3% |
| Kerge värvitoon | 24,0% | 12,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 27,7% |
| Selge värvitoimivus | 26,0% | 34,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 4,3% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 58,1% | 31,7% |
| Maapõhine | 9,3% | 31,7% |
| Tume | 18,6% | 19,5% |
| Pastelltoonid | 4,7% | 9,8% |
| Monokroomne | 7,0% | 2,4% |
| Soojad toonid | 2,3% | 2,4% |
| Looduslikud toonid | 0,0% | 2,4% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 24,0% | 17,0% |
| Tasakaalustatud | 40,0% | 34,0% |
| Eerem ja ergas | 36,0% | 48,9% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 22,0% | 23,4% |
| Õrna | 12,0% | 12,8% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 6,4% |
| Erilugus | 6,0% | 6,4% |
| Kõrge kontrast | 60,0% | 51,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 30,0% | 23,4% |
| Õrnalt segatud palett | 14,0% | 17,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,0% | 12,8% |
| Värvide tugev ühtsus | 20,0% | 27,7% |
| Ühtne palett | 24,0% | 19,1% |
Kuidas Stuart Davis kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kas Stuart Davis külastatakse telefonis või arvutis?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita alusandmeid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 4500 | 83,3% |
| telefonid | 900 | 16,7% |
Kuidas on Stuart Davis lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 400 | 100,0% |
Mis on Stuart Davis daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 100 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 100 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 200 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 100 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
Stuart Davis: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Stuart Davis kõige vaadeldum teos?
- Visa 1: 300 külastust, 6% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on Stuart Davis lugeaskond?
- 5400 külastust ka twelve kuus (1100 kunstniku lehel, 4300 teose)
Kas Stuart Davis kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?
- Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (83%) ja telefonid (17%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 83%.
Kas lugejad eelistavad Stuart Davis teosete mingit kategooriat?
- Jah, Maapõhine (Väripalett): 32% külastustest kogu kataloogi 9% kohta.