Thomas Gainsborough Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1727 – 1788

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Thomas Gainsborough lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Thomas Gainsborough: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Thomas Gainsborough: The Blue Boy (12000 vaadet), mis moodustas 14% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Conversation in a Park ja Aun Andrews ja proua Andrews. Etteannetega Thomas Gainsborough on tutvitud 86700 korda: 4400 kunstniku profiilis ja 82300 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 7% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 60800. Konsultatsioon toimub arvutid (78%), telefonid (19%) ja seadmed (3%) abil. Lugejad külastavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 40% külastustest võrreldes 20% teostega.

Thomas Gainsborough kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Thomas Gainsborough teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. The Blue Boy 1 The Blue Boy 12000 külastust · 13,5%
  2. Conversation in a Park 2 Conversation in a Park, 1740 6200 külastust · 7,0%
  3. Aun Andrews ja proua Andrews 3 Aun Andrews ja proua Andrews, 1748 2000 külastust · 2,2%
  4. Conversation in a Park 4 Conversation in a Park, 1740 1400 külastust · 1,6%
  5. Gainsborough'i mets (Cornard Wood) 5 Gainsborough'i mets (Cornard Wood), 1746 1100 külastust · 1,2%
  6. Mr. and Mrs. Andrews 6 Mr. and Mrs. Andrews, 1749 1000 külastust · 1,1%
  7. Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower) 7 Imaginary Landscape (reworked by a 19th century English follower), 1920 1000 külastust · 1,1%
  8. The Mall in St. James 8 The Mall in St. James, 1783 900 külastust · 1,0%
  9. Mrs Graham 9 Mrs Graham, 1777 900 külastust · 1,0%
  10. Lambe Barry 10 Lambe Barry, 1759 800 külastust · 0,9%

Kui palju kordi Thomas Gainsborough lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262002100
Jul 2026230058500
Aug 202650010900
Sept 2026140010800

Kui tihti külastatakse Thomas Gainsborough teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Thomas Gainsborough teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Blue Boy000000000350044003500
Aun Andrews ja proua Andrews0000000001000800200
Fen Bridge Lane00000000030000
Mr. and Mrs. Andrews000000000400300100
Diana and Actaeon0000000001001000
The Artist's Wife00000000000100
Landscape with Cattle000000000000
Conversation in a Park0000000001200100100
Lady Alston00000000010000
Queen Charlotte0000000010010000

Milliseid seadmeid Thomas Gainsborough vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid6730077,6%
telefonid1680019,4%
seadmed26003,0%

Milles keelesid Thomas Gainsborough on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
itaalia30020,0%
inglise20013,3%
gruusia20013,3%
korea20013,3%
bulgaaria1006,7%
hispaania1006,7%
prantsuse1006,7%
portugali1006,7%
vene1006,7%
Chinese1006,7%

Kui palju on Thomas Gainsborough päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept300
neljap. 24 Sept800
reede 25 Sept300
laup. 26 Sept500
pühap. 27 Sept200
esmasp. 28 Sept300
teisip. 29 Sept1800
kolmap. 30 Sept700
neljap. 1 Okt500
reede 2 Okt400
laup. 3 Okt1100
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt1100
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt1000
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt900
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt (ennust)500
neljap. 15 Okt (ennust)1100
reede 16 Okt (ennust)700
laup. 17 Okt (ennust)800
pühap. 18 Okt (ennust)900
esmasp. 19 Okt (ennust)600
teisip. 20 Okt (ennust)1500
kolmap. 21 Okt (ennust)600
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)700
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)900
esmasp. 26 Okt (ennust)700
teisip. 27 Okt (ennust)1600
kolmap. 28 Okt (ennust)600
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)800
laup. 31 Okt (ennust)900
pühap. 1 Nov (ennust)1000
esmasp. 2 Nov (ennust)700
teisip. 3 Nov (ennust)1700

Küsimused Thomas Gainsborough lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Thomas Gainsborough on vaadatud kõige rohkem?

The Blue Boy, mis on pälvanud 12000 külastust (14% kõigist Thomas Gainsborough vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Thomas Gainsborough vaadatud?

86700 korda kaheteist kuus: 4400 kunstniku profiilis ja 82300 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Thomas Gainsborough külastatakse?

Thomas Gainsborough kohta küsitakse arvutid (78%), telefonid (19%) ja seadmed (3%) abil; arvutid moodustavad 78% küsimustest.

Milliseid teoseid Thomas Gainsborough teoseid lugejad eelistavad?

Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 40% külastustest, võrreldes 20% kataloogist.