Titaan Ramsay Peale Ii Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1799 – 1885

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Titaan Ramsay Peale Ii lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Titaan Ramsay Peale Ii: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Titaan Ramsay Peale Ii: Diana ja Akteon (2100 vaadet), mis moodustas 4% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Portrait of Jacopo Strada ja Ära mineeni. Etteannetega Titaan Ramsay Peale Ii on tutvitud 66100 korda: 23300 kunstniku profiilis ja 42800 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 8% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 34900. Kirjed on kättesaadavad inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%) keeles. Konsultatsioon toimub arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%) abil. Lugejad külastavad Elegantne (Lütlus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 47% külastustest võrreldes 34% teostega.

Titaan Ramsay Peale Ii kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Titaan Ramsay Peale Ii teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Diana ja Akteon 1 Diana ja Akteon, 1556 2100 külastust · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1800 külastust · 3,8%
  3. Ära mineeni 3 Ära mineeni, 1514 1800 külastust · 3,8%
  4. Veronim 4 Veronim, 1560 1700 külastust · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1700 külastust · 3,6%
  6. Venüs Anadyomène 6 Venüs Anadyomène, 1520 1300 külastust · 2,8%
  7. Andriani bacchanalia 7 Andriani bacchanalia, 1524 1200 külastust · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1200 külastust · 2,5%
  9. Valge naise portret 9 Valge naise portret, 1561 1100 külastust · 2,3%
  10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1000 külastust · 2,1%

Kui palju kordi Titaan Ramsay Peale Ii lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001700
Jul 2026760027300
Aug 202678006300
Sept 202677007500

Kui tihti külastatakse Titaan Ramsay Peale Ii teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Titaan Ramsay Peale Ii teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Püha perekond pastoriga0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Madonna Aldobrandini000000002006000100
Mees sõrguga000000000200200100
Vendramini pere000000000300100200
Nümf ja pastori0000000003000100
Diana ja Akteon000000000700400900
Veronim000000000600300800
Venus peegli ees000000000200400300
Tüdruk karvaga000000000300300100

Milliseid seadmeid Titaan Ramsay Peale Ii vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid4850073,4%
telefonid1520023,0%
seadmed24003,6%

Milles keelesid Titaan Ramsay Peale Ii on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise330045,8%
hispaania80011,1%
bulgaaria6008,3%
vene6008,3%
poola4005,6%
korea3004,2%
saksa1001,4%
pärsia1001,4%
soome1001,4%
horvaatia1001,4%

Kui palju on Titaan Ramsay Peale Ii päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept300
teisip. 22 Sept600
kolmap. 23 Sept600
neljap. 24 Sept400
reede 25 Sept600
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept600
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept600
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt500
reede 2 Okt200
laup. 3 Okt700
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt800
neljap. 8 Okt1100
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt (ennust)700
teisip. 13 Okt (ennust)700
kolmap. 14 Okt (ennust)1000
neljap. 15 Okt (ennust)1000
reede 16 Okt (ennust)900
laup. 17 Okt (ennust)800
pühap. 18 Okt (ennust)1100
esmasp. 19 Okt (ennust)700
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1100
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)900
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)1200
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)1200
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)1000
pühap. 1 Nov (ennust)1300

Küsimused Titaan Ramsay Peale Ii lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Titaan Ramsay Peale Ii on vaadatud kõige rohkem?

Diana ja Akteon, mis on pälvanud 2100 külastust (4% kõigist Titaan Ramsay Peale Ii vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Titaan Ramsay Peale Ii vaadatud?

66100 korda kaheteist kuus: 23300 kunstniku profiilis ja 42800 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Titaan Ramsay Peale Ii külastatakse?

Titaan Ramsay Peale Ii kohta küsitakse arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%) abil; arvutid moodustavad 73% küsimustest.

Milles keelesid Titaan Ramsay Peale Ii on külastatud?

Keeles inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%). Esimesena on inglise osakes 46%.

Milliseid teoseid Titaan Ramsay Peale Ii teoseid lugejad eelistavad?

Elegantne (Lütlus): 47% külastustest, võrreldes 34% kataloogist.