Umberto Boccioni Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1882 – 1916

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Umberto Boccioni lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Umberto Boccioni: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Umberto Boccioni: Linn tõuseb (5600 vaadet), mis moodustas 10% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Jalgpallija dinamika ja Dünamismis Vürtsik. Etteannetega Umberto Boccioni on tutvitud 67700 korda: 18100 kunstniku profiilis ja 49600 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 53% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 38500. Kirjed on kättesaadavad inglise (32%), itaalia (18%) ja prantsuse (12%) keeles. Konsultatsioon toimub arvutid (75%), telefonid (22%) ja seadmed (3%) abil. Lugejad külastavad Erilugus (Kontrast) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 64% külastustest võrreldes 28% teostega.

Umberto Boccioni kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Umberto Boccioni teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Linn tõuseb 1 Linn tõuseb, 1910 5600 külastust · 9,8%
  2. Jalgpallija dinamika 2 Jalgpallija dinamika, 1913 4400 külastust · 7,7%
  3. Dünamismis Vürtsik 3 Dünamismis Vürtsik, 1913 3300 külastust · 5,8%
  4. Elastilisus 4 Elastilisus, 1912 3200 külastust · 5,6%
  5. Linna tõus 5 Linna tõus, 1910 2300 külastust · 4,0%
  6. Simultaneous Visions 6 Simultaneous Visions, 1911 2300 külastust · 4,0%
  7. Ainulaadne liikuvuse kujundus ruumis 7 Ainulaadne liikuvuse kujundus ruumis, 1913 2100 külastust · 3,7%
  8. The Laugh 8 The Laugh, 1911 1800 külastust · 3,1%
  9. Kaasaja Idooleem 9 Kaasaja Idooleem, 1911 1700 külastust · 3,0%
  10. Tre naistööd 10 Tre naistööd, 1910 1500 külastust · 2,6%

Kui palju kordi Umberto Boccioni lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200700
Jul 2026610032400
Aug 202655005700
Sept 2026630010800

Kui tihti külastatakse Umberto Boccioni teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Umberto Boccioni teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Tre naistööd0000000001300100100
Linn tõuseb000000000000
Linn tõuseb00000000018005002900
The Laugh00000000010000700
Elastilisus0000000005001100700
Linna tõus0000000009001001100
Dünamismis Vürtsik000000002002200400300
Meeleseisundid II - Need, k…0000000004000300
Jalgpallija dinamika0000000010021003001000
Meeleseisundid II - Need, k…000000001003000400

Milliseid seadmeid Umberto Boccioni vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid5060074,7%
telefonid1480021,9%
seadmed23003,4%

Milles keelesid Umberto Boccioni on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise240031,6%
itaalia140018,4%
prantsuse90011,8%
hispaania6007,9%
korea5006,6%
hollandi4005,3%
vene4005,3%
slovaki2002,6%
rootsi2002,6%
ukrania2002,6%

Kui palju on Umberto Boccioni päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept800
neljap. 24 Sept1700
reede 25 Sept700
laup. 26 Sept800
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept1200
teisip. 29 Sept1600
kolmap. 30 Sept1700
neljap. 1 Okt1300
reede 2 Okt800
laup. 3 Okt600
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt1300
teisip. 6 Okt1200
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt700
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt1800
teisip. 13 Okt1100
kolmap. 14 Okt (ennust)1400
neljap. 15 Okt (ennust)1600
reede 16 Okt (ennust)800
laup. 17 Okt (ennust)700
pühap. 18 Okt (ennust)700
esmasp. 19 Okt (ennust)1600
teisip. 20 Okt (ennust)1400
kolmap. 21 Okt (ennust)1400
neljap. 22 Okt (ennust)1600
reede 23 Okt (ennust)800
laup. 24 Okt (ennust)700
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)1500
kolmap. 28 Okt (ennust)1500
neljap. 29 Okt (ennust)1700
reede 30 Okt (ennust)800
laup. 31 Okt (ennust)700
pühap. 1 Nov (ennust)700
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)1500

Küsimused Umberto Boccioni lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Umberto Boccioni on vaadatud kõige rohkem?

Linn tõuseb, mis on pälvanud 5600 külastust (10% kõigist Umberto Boccioni vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Umberto Boccioni vaadatud?

67700 korda kaheteist kuus: 18100 kunstniku profiilis ja 49600 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Umberto Boccioni külastatakse?

Umberto Boccioni kohta küsitakse arvutid (75%), telefonid (22%) ja seadmed (3%) abil; arvutid moodustavad 75% küsimustest.

Milles keelesid Umberto Boccioni on külastatud?

Keeles inglise (32%), itaalia (18%) ja prantsuse (12%). Esimesena on inglise osakes 32%.

Milliseid teoseid Umberto Boccioni teoseid lugejad eelistavad?

Erilugus (Kontrast): 64% külastustest, võrreldes 28% kataloogist.