Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Walter Ufer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Walter Ufer: statistika lühidalt
Callers on kunstniku Walter Ufer kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 200 külastust, mis moodustab 12% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: At Rest ja Cornfield In Taos. Kokrekordne vaatamiste arv: 2000 (300 kunstniku lehel, 1700 teoseid). Maksimum: Jul 2026 (1500 külastust). Märkusel olev eelistus: Nostalgiiline (Emotsionaalne toon), mis moodustab 40% külastustest kataloogi 7% kohta.
Walter Ufer enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Walter Ufer kõige rohkem vaadeldud teos.
-
1
Callers, 1926
200 külastust · 11,8%
-
2
At Rest
200 külastust · 11,8%
-
3
Cornfield In Taos
200 külastust · 11,8%
-
4
Her Daughter -
200 külastust · 11,8%
-
5
Making Ready
200 külastust · 11,8%
-
6
The Red Cistern
200 külastust · 11,8%
-
7
Pab Shlee, 1930
100 külastust · 5,9%
-
8
The Red Moccasins
100 külastust · 5,9%
-
9
The Watcher
100 külastust · 5,9%
-
10
The Gateway
100 külastust · 5,9%
Kuidas on Walter Ufer rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Kui palju on Walter Ufer teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Walter Ufer teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Lütlus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,3% | 40,0% |
| Rahu ja sereniteit | 14,3% | 40,0% |
| Klassikaline | 14,3% | 20,0% |
| Muldne ja loomulik | 21,4% | 0,0% |
| Draamatiline | 14,3% | 0,0% |
| Nostalgiline | 14,3% | 0,0% |
| Romantiline | 7,1% | 0,0% |
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Reflektiivne | 35,7% | 20,0% |
| Rahustav | 21,4% | 40,0% |
| Nostalgiiline | 7,1% | 40,0% |
| Kärguse ja sügavuse täis | 21,4% | 0,0% |
| Melanhooliline | 7,1% | 0,0% |
| Romantiline | 7,1% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 12,2% | 11,8% |
| Kerge luminants | 56,1% | 52,9% |
| Valgusrikas tasakaal | 29,3% | 35,3% |
| Valgusrikas | 2,4% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 2,4% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 31,7% | 17,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 39,0% | 52,9% |
| Selge värvitoimivus | 26,8% | 29,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 39,4% | 30,8% |
| Maapõhine | 33,3% | 30,8% |
| Tume | 21,2% | 7,7% |
| Looduslikud toonid | 6,1% | 30,8% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 2,4% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 58,5% | 58,8% |
| Eerem ja ergas | 39,0% | 41,2% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,3% | 0,0% |
| Õrna | 17,1% | 5,9% |
| Tasakaalustatud | 4,9% | 17,6% |
| Erilugus | 29,3% | 29,4% |
| Kõrge kontrast | 41,5% | 47,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 21,9% | 11,8% |
| Õrnalt segatud palett | 21,9% | 29,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 17,1% | 23,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 36,6% | 29,4% |
| Ühtne palett | 2,4% | 5,9% |
Kuidas Walter Ufer kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Cacique del Pueblo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man with a Pu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank Archuleta (Taos India… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bob Abbott and His Assistant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Solemn Pledge, Taos Ind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield In Taos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on Walter Ufer lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 50,0% |
| itaalia | 100 | 50,0% |
Mis on Walter Ufer daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 100 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
Walter Ufer: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Walter Ufer kõige vaadeldum teos?
- Callers: 200 külastust, 12% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Mis on Walter Ufer lugeaskond?
- 2000 külastust ka twelve kuus (300 kunstniku lehel, 1700 teose)
Kas lugejad eelistavad Walter Ufer teosete mingit kategooriat?
- Jah, Nostalgiiline (Emotsionaalne toon): 40% külastustest kogu kataloogi 7% kohta.