Willem De Kooning Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1904 – 1997

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Willem De Kooning lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Willem De Kooning: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Willem De Kooning: Naiste I (11800 vaadet), mis moodustas 37% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Kaevamine ja Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). Etteannetega Willem De Kooning on tutvitud 38700 korda: 21000 kunstniku profiilis ja 17700 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 12% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 16100. Kirjed on kättesaadavad inglise (37%), itaalia (10%) ja gruusia (9%) keeles. Konsultatsioon toimub arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%) abil. Lugejad külastavad Tume (Väripalett) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 55% külastustest võrreldes 13% teostega.

Willem De Kooning kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Willem De Kooning teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Naiste I 1 Naiste I, 1952 11800 külastust · 37,0%
  2. Kaevamine 2 Kaevamine, 1950 1900 külastust · 6,0%
  3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1000 külastust · 3,1%
  4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1000 külastust · 3,1%
  5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 külastust · 2,8%
  6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 külastust · 2,5%
  7. A Tree in Naples 7 A Tree in Naples 700 külastust · 2,2%
  8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 külastust · 2,2%
  9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 külastust · 1,9%
  10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 külastust · 1,9%

Kui palju kordi Willem De Kooning lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100700
Jul 202679008200
Aug 202645007100
Sept 202685001700

Kui tihti külastatakse Willem De Kooning teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Willem De Kooning teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naiste I00000000018004200300
The Wave00000000010000
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…0000000002005000
Maal0000000010001000
Still Life000000000000
A Tree in Naples00000000040000
The visit tate gallery0000000001000100
Asheville000000000000
Marilyn Monroe0000000002007000
Composition00000000010000

Milliseid seadmeid Willem De Kooning vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid2330060,2%
telefonid1370035,4%
seadmed17004,4%

Milles keelesid Willem De Kooning on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise370037,0%
itaalia100010,0%
gruusia9009,0%
Chinese8008,0%
prantsuse7007,0%
hispaania6006,0%
jaapani4004,0%
vene4004,0%
ukrania4004,0%
korea3003,0%

Kui palju on Willem De Kooning päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept1400
neljap. 24 Sept200
reede 25 Sept1100
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept1000
esmasp. 28 Sept600
teisip. 29 Sept1400
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt1300
laup. 3 Okt1400
pühap. 4 Okt700
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt2600
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt1100
pühap. 11 Okt1000
esmasp. 12 Okt1000
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt (ennust)900
neljap. 15 Okt (ennust)900
reede 16 Okt (ennust)1200
laup. 17 Okt (ennust)1100
pühap. 18 Okt (ennust)1000
esmasp. 19 Okt (ennust)700
teisip. 20 Okt (ennust)1700
kolmap. 21 Okt (ennust)900
neljap. 22 Okt (ennust)900
reede 23 Okt (ennust)1200
laup. 24 Okt (ennust)1100
pühap. 25 Okt (ennust)1000
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)1800
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)900
reede 30 Okt (ennust)1200
laup. 31 Okt (ennust)1200
pühap. 1 Nov (ennust)1000
esmasp. 2 Nov (ennust)800
teisip. 3 Nov (ennust)1900

Küsimused Willem De Kooning lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Willem De Kooning on vaadatud kõige rohkem?

Naiste I, mis on pälvanud 11800 külastust (37% kõigist Willem De Kooning vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Willem De Kooning vaadatud?

38700 korda kaheteist kuus: 21000 kunstniku profiilis ja 17700 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Willem De Kooning külastatakse?

Willem De Kooning kohta küsitakse arvutid (60%), telefonid (35%) ja seadmed (4%) abil; arvutid moodustavad 60% küsimustest.

Milles keelesid Willem De Kooning on külastatud?

Keeles inglise (37%), itaalia (10%) ja gruusia (9%). Esimesena on inglise osakes 37%.

Milliseid teoseid Willem De Kooning teoseid lugejad eelistavad?

Tume (Väripalett): 55% külastustest, võrreldes 13% kataloogist.