William-Adolphe Bouguereau Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1825 – 1905

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi William-Adolphe Bouguereau lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

William-Adolphe Bouguereau: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult William-Adolphe Bouguereau: Song of the Angels (3100 vaadet), mis moodustas 5% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau ja Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr). Etteannetega William-Adolphe Bouguereau on tutvitud 61300 korda: 3200 kunstniku profiilis ja 58100 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 9% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 38100. Konsultatsioon toimub arvutid (71%), telefonid (27%) ja seadmed (2%) abil. Lugejad külastavad Eeterlik (Lütlus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 25% külastustest võrreldes 0% teostega.

William-Adolphe Bouguereau kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

William-Adolphe Bouguereau teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Song of the Angels 1 Song of the Angels, 1881 3100 külastust · 4,8%
  2. The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau 2 The Birth of Venus - William-Adolphe Bouguereau, 2026 2700 külastust · 4,2%
  3. Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr) 3 Nymphes et satyre (also known as Nymphs and Saytr), 1873 2500 külastust · 3,9%
  4. Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 4 Christ Meeting His Mother on the Way to Calvary 2500 külastust · 3,9%
  5. Dante and Virgil 5 Dante and Virgil, 1850 2300 külastust · 3,5%
  6. The Birth of Venus 6 The Birth of Venus 2000 külastust · 3,1%
  7. The Wave 7 The Wave, 1896 1900 külastust · 2,9%
  8. The Nymphaeum 8 The Nymphaeum 1900 külastust · 2,9%
  9. A Soul Brought to Heaven 9 A Soul Brought to Heaven, 1878 1800 külastust · 2,8%
  10. Child at Bath 10 Child at Bath, 1886 1700 külastust · 2,6%

Kui palju kordi William-Adolphe Bouguereau lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001000
Jul 2026150036600
Aug 2026120010400
Sept 202640010100

Kui tihti külastatakse William-Adolphe Bouguereau teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised William-Adolphe Bouguereau teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Wave0000000006000700
Biblis000000000700500300
Flora and Zephyr000000000200100100
Dante and Virgil0000000008000100
Dante and Virgil00000000010001000200
The Nut Gatherers00000000020000
Dante and Virgil000000000000
Dante and Virgil000000000000
The Birth of Venus00000000000900
Nymphes et satyre (also kno…0000000001800400100

Milliseid seadmeid William-Adolphe Bouguereau vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid4330070,6%
telefonid1660027,1%
seadmed14002,3%

Milles keelesid William-Adolphe Bouguereau on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise80030,8%
saksa50019,2%
itaalia30011,5%
portugali2007,7%
vene2007,7%
araabia1003,8%
taani1003,8%
hispaania1003,8%
eesti1003,8%
prantsuse1003,8%

Kui palju on William-Adolphe Bouguereau päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
neljap. 24 Sept700
reede 25 Sept300
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept900
teisip. 29 Sept400
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt800
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt500
esmasp. 12 Okt3300
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt800
neljap. 15 Okt (ennust)1200
reede 16 Okt (ennust)1200
laup. 17 Okt (ennust)1000
pühap. 18 Okt (ennust)500
esmasp. 19 Okt (ennust)2700
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)1300
reede 23 Okt (ennust)1300
laup. 24 Okt (ennust)1100
pühap. 25 Okt (ennust)500
esmasp. 26 Okt (ennust)3200
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)1500
neljap. 29 Okt (ennust)1500
reede 30 Okt (ennust)1500
laup. 31 Okt (ennust)1300
pühap. 1 Nov (ennust)600
esmasp. 2 Nov (ennust)3500
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1700

Küsimused William-Adolphe Bouguereau lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid William-Adolphe Bouguereau on vaadatud kõige rohkem?

Song of the Angels, mis on pälvanud 3100 külastust (5% kõigist William-Adolphe Bouguereau vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta William-Adolphe Bouguereau vaadatud?

61300 korda kaheteist kuus: 3200 kunstniku profiilis ja 58100 teoste lehtedel.

Millel seadmetel William-Adolphe Bouguereau külastatakse?

William-Adolphe Bouguereau kohta küsitakse arvutid (71%), telefonid (27%) ja seadmed (2%) abil; arvutid moodustavad 71% küsimustest.

Milliseid teoseid William-Adolphe Bouguereau teoseid lugejad eelistavad?

Eeterlik (Lütlus): 25% külastustest, võrreldes 0% kataloogist.