Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi William Ratcliffe lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
William Ratcliffe: mida konsultatsioonid näitavad
Kõige rohkem on vaadatud teost William Ratcliffe The Studio Interior, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 1000 korda, moodustades 38% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Sideboard ja Dieppe, France. Kunstniku lehe avati 500 korda ja teoste lehede 2500 korda, kokku 3000 korda. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 2900. Lugejad tutvivad andmeid arvutid (80%) ja telefonid (20%) abil. Lugejad valivad Neutraalsed toonid (Väripalett) 79% külastustest, mis moodustab 39% kataloogist.
William Ratcliffe: enim vaadeldud 10 teost
Iga kirje juures on toodud William Ratcliffe teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.
-
1
The Studio Interior, 1914
1000 külastust · 38,5%
-
2
Sideboard
600 külastust · 23,1%
-
3
Dieppe, France
200 külastust · 7,7%
-
4
Attic Room, 1918
100 külastust · 3,8%
-
5
The Warped Table, 1921
100 külastust · 3,8%
-
6
Manor Farm, Norton, 1912
100 külastust · 3,8%
-
7
Beehives in the Snow, Sweden, 1913
100 külastust · 3,8%
-
8
The Artist's Room, Letchworth, 1932
100 külastust · 3,8%
-
9
In the Sun, 1913
100 külastust · 3,8%
-
10
Ickleford Farm
100 külastust · 3,8%
Millal on William Ratcliffe andmete lehte vaadatud?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Millal külastatakse William Ratcliffe teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad valivad William Ratcliffe teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 33,3% | 50,0% |
| Rahustav ja lohutav | 33,3% | 50,0% |
| Melanhooliline | 33,3% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,3% | 3,9% |
| Pehme varjund | 34,5% | 50,0% |
| Kerge luminants | 34,5% | 7,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 13,8% | 34,6% |
| Valgusrikas | 6,9% | 3,9% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 13,8% | 42,3% |
| Kerge värvitoon | 34,5% | 19,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 48,3% | 38,5% |
| Selge värvitoimivus | 3,5% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 38,9% | 78,6% |
| Maapõhine | 50,0% | 21,4% |
| Tume | 11,1% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 20,7% | 42,3% |
| Tasakaalustatud | 65,5% | 57,7% |
| Eerem ja ergas | 13,8% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 13,8% | 42,3% |
| Õrna | 58,6% | 26,9% |
| Tasakaalustatud | 17,2% | 7,7% |
| Erilugus | 0,0% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 10,3% | 23,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 58,6% | 65,4% |
| Õrnalt segatud palett | 6,9% | 3,9% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,3% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 24,1% | 30,8% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Millised on William Ratcliffe kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winter Scene, Sweden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manor Farm, Norton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Attic Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dieppe, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Swedish Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clarence Gardens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life by the Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hampstead Garden Suburb fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beehives in the Snow, Sweden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on William Ratcliffe vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Tabelis esitatud näitajaid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2400 | 80,0% |
| telefonid | 600 | 20,0% |
Milles keelesid William Ratcliffe on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on päevas William Ratcliffe konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 100 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
William Ratcliffe lugeaskond
Millist teost William Ratcliffe on vaadatud kõige enam?
- Esmalt The Studio Interior 1000 külastusega ja 38% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on William Ratcliffe lugejaskond WikiOO.org platvormil?
- 3000 külastust ka twelve kuus: 500 kunstniku profiili ja 2500 teostega.
Milleid seadmeid William Ratcliffe lugejad kasutavad?
- Kasutatakse arvutid (80%) ja telefonid (20%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 80% külastustest.
Millised William Ratcliffe teosed vastavad lugejate valimikule?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Neutraalsed toonid (Väripalett), saavad 79% külastustest, mis moodustab 39% kataloogist.