James Bard — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty James Bard teoksilla, joita on yhteensä 32.
- The Thomas Hunt and the America – luettelotietue
- Rip Van Winkle
- John Birkbeck – luettelotietue – taiteilija James Bard
- The Steamship Syracuse – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Steamboat "El Dorado" – luettelotietue – taiteilija James Bard
- The Side Paddlewheel – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Steamer "St. Lawrence" – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Steamboat "Metamora" – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Steamboat "Syracuse"
- Steamboat "Broadway" – luettelotietue
- Jesse Hoyt, James Bard
- James Bard, teos: Thomas E. Hulse
- P. Crary, James Bard
- Tugboat "John Birkbeck" – luettelotietue – taiteilija James Bard
- P. Crary
- James A. Stevens – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Confidence
- Metamora, James Bard
- Thomas P. Way – luettelotietue
- Sylvan Glen, James Bard
- William H. Morton
- Commodore
- Robert Knapp – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Isaac Smith – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Long Island
- Rip van Winkel – luettelotietue – taiteilija James Bard
- United States – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Saratoga – luettelotietue – taiteilija James Bard
- Florence – luettelotietue – taiteilija James Bard
- North Star, James Bard
- James Bard, teos: Sylvan Shore
- Glen Cove – luettelotietue – taiteilija James Bard
James Bard
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



