John Stobart — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty John Stobart teoksilla, joita on yhteensä 8.
- John Stobart, teos: 'Aureol' at Night from Accra, Ghana
- HMY 'Britannia' at the Opening of St Lawrence Seaway, 1959 – luettelotietue – taiteilija John Stobart
- 'Aureol' in the Mersey, John Stobart
- John Stobart: 'Eboe' at Anchor at Calabar, Nigeria
- 'Daru' off Elmina Castle, Ghana – luettelotietue – taiteilija John Stobart
- John Stobart, teos: 'Eboe' off Beachy Head, East Sussex
- 'Ebani' at Takoradi, Ghana – luettelotietue
- 'Obuasi' Loading Cocoa at Accra, Ghana, John Stobart
John Stobart
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



