Sante Peranda — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty Sante Peranda teoksilla, joita on yhteensä 9.
- Sante Peranda, teos: Naval Victory of the Venetians at Jaffa
- Sante Peranda: Conversion of Saint Paul by Sante Peranda
- Sante Peranda, teos: Portrait of Isabella of Savoy
- Portrait Of A Girl By A Table – luettelotietue
- Martyrdom Of St Christina – luettelotietue – taiteilija Sante Peranda
- L'Ultima Cena, Sante Peranda
- Portrait of a gentleman with a dog
- The golden age – luettelotietue – taiteilija Sante Peranda
- Portrait of Giulia, wife of Cesare DEste – luettelotietue – taiteilija Sante Peranda
Sante Peranda
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



