Thomas Leonard Hughes — 3D-virtuaalimuseo
Kävele virtuaaligalleriassa, joka on täytetty Thomas Leonard Hughes teoksilla, joita on yhteensä 14.
- Robert Davies – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Robert Littler, Sheriff of Chester (1863) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Robert Davies – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Reverend John Williams (1853–1921) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Leonard Gilbert, Mayor of Chester (1893) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Charles Brown, Mayor of Chester (1883–1884 1890–1892)
- William Brown, Mayor of Chester (1886–1887)
- Alderman Alfred Dyson, Mayor of Flint (1885–1886 1889) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Colonel Sir Roger Mostyn, the Gallant Defender of Flint Castle (1643) (copy after Peter Lely) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Thomas Gee (1815–1898) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Myfanwy Interior (Medieval Scene) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Sir John Herbert Lewis (1858–1933) – luettelotietue – taiteilija Thomas Leonard Hughes
- Richard II (1367–1400)
- Portrait of an Unknown Man, Thomas Leonard Hughes
Thomas Leonard Hughes
3D-virtuaalimuseo
⚠
Museon lataaminen epäonnistui



